Kultūra
Mūzika

Var nobalsot par sev mīļāko mūziķi konkursā “Ineses Galantes talanti”0

Foto: L:ETA

Noslēdzies jauno klasiskās mūzikas izpildītājmākslinieku konkursa “Ineses Galantes talanti” pirmais atlases posms, un šobrīd ikvienam Latvijas un citu valstu iedzīvotājam ir iespēja piedalīties balsojumā, noskaidrojot uzvarētāju nominācijā “Skatītāju simpātija 2018”, informē rīkotāji.

Visvairāk balsu saņēmušais konkursa dalībnieks saņems speciālbalvu no ilggadējā konkursa atbalstītāja Rietumu bankas labdarības fonda.

“Ineses Galantes talanti” tradicionāli nosaka laureātus četrās nominācijās – vokāls, stīgu instrumentu spēle, pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu spēle, kā arī taustiņinstrumentu spēle. Pavisam konkursa “Ineses Galantes talanti” finālā 2018.gadā iekļuvuši 28 dalībnieki. Balsošana ilgs līdz 19.maijam, konkursa fināls un uzvarētāju apbalvošana notiks 20.maijā Rīgas Latviešu biedrības namā.

“Katru gadu ar nepacietību gaidām tikšanos ar konkursantiem un ik reizi esam ārkārtīgi gandarīti, iepazīstoties ar viņiem un viņu daiļradi,” saka konkursa patronese Inese Galante. “Konkurss tā dalībniekiem vienmēr būs ļoti saviļņojošs notikums – tās ir šaubas, pārdzīvojumi, izaicinājums un atbildība. Finālā jūs dzirdēsiet talantīgus, artistiskus un, pats galvenais, mūziku mīlošus jaunos izpildītājmāksliniekus, kam ļoti nepieciešama jūsu uzmanība un atbalsts!”

Ik gadu konkursā piedalās vairāk nekā 300 talantīgu izpildītāju, bet ap 70 000 skatītāju no visas pasaules balso tiešsaistē par savu favorītu.

LA.lv