Mobilā versija
+3.7°C
Daina, Dainis, Dainida
Svētdiena, 23. oktobris, 2016
14. februāris, 2012
Drukāt

Var norakstīt internetā

Foto LETAFoto LETA

Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD) saviem klientiem nodrošinājusi jaunu iespēju – turpmāk transportlīdzekļu īpašnieki bez maksas CSDD e-pakalpojumos (e.csdd.lv)
varēs norakstīt tos savus spēkratus, kuri vairs netiek izmantoti.

 

Lai gan jaunais pakalpojums darbojas pavisam neilgu laiku, to izmantojuši jau vairāki klienti, kā arī saņemtas pirmās atsauksmes, piemēram, kāds tvitera lietotājs pavēstījis, ka CSDD e-pakalpojumos norakstījis divus vecus auto. Izrādās, ka tas tagad ir izdarāms ar diviem peles klikšķiem.

Šobrīd transportlīdzekļu norakstīšana e-pakalpojumos ir pieejama fiziskām personām, autorizējoties caur savu kredītiestādi. Tāpat darbojas arī līdzšinējā transportlīdzekļu norakstīšanas kārtība, kad auto īpašniekam vai pilnvarotai personai jādodas uz CSDD nodaļu. Savukārt nākotnē plānots, ka transportlīdzekļu norakstīšana e-pakalpojumos būs pieejama arī juridiskām personām. CSDD e-pakalpojumos fiziskās personas var norakstīt savā īpašumā esošas piekabes, puspiekabes, mopēdus, autobusus, kravas automašīnas ar pilnu masu virs 3500 kg, jebkuru transportlīdzekli, ja CSDD Transportlīdzekļu un to vadītāju valsts reģistrā ir informācija, ka transportlīdzeklis atrodas meklēšanā vairāk nekā gadu, vieglo automobili, kravas automobili ar pilnu masu līdz 3500 kg, triciklu un kvadriciklu, ja tas iznīcināts vai gājis bojā un pēc 2009. gada 31. decembra tam nav veikta neviena reģistrācijas darbība vai tehniskā apskate (atbilstoši 2010. gada 30. novembra Ministru kabineta noteikumiem nr. 1080 “Transportlīdzekļu reģistrācijas noteikumi”). Šo faktu apliecina pats transportlīdzekļa īpašnieks.

 

CSDD e-pakalpojumos nevar norakstīt transportlīdzekli, kamēr Transportlīdzekļu un to vadītāju valsts reģistrā tam ir liegumi.

 

Šobrīd CSDD e-pakalpojumu klientu skaits ir 230 tūkstoši. Par CSDD e-pakalpojumu lietotāju var kļūt ikviens, reģistrējoties: https://e.csdd.lv, tādējādi savu dzīvi padarot ērtāku un vienkāršāku. CSDD e-pakalpojumi saviem klientiem nodrošina vairākas priekšrocības un ieguvumus, piemēram, tie ir pieejami jebkurā laikā; tie nodrošina informācijas un atgādinājumu saņemšanu; tajos var bez maksas un jebkurā laikā uzzināt informāciju par sevi, savu transportlīdzekli, par nodokļu atlaidēm, par OCTA polises derīguma termiņu; CSDD e-pakalpojumos var saņemt vienas dienas atļauju, reģistrēt velosipēdu, pieteikties autovadītāja eksāmenam u. c.

 

Pievienot komentāru

"Google" beidzot parāda savus jaunos "pikseļtelefonus""Google" beidzot izziņojusi ilgi gaidīto "Pixel" viedtālruņu sēriju (ražos gan "HTC"), kas aizstās kvalitatīvo un populāro "Nexus" zīmolu. "Pixel XL" būs ar 5,5 collu ekrānu, bet standarta "Pixel" būs aprīkots ar 5 collu ekrānu.
Augstāko plauktu "fēniksa" pulkstenis no "Garmin"Populārais sporta pulksteņu ražotājs "Garmin" izziņojis jaunu fitnesa viedpulksteni "Fenix Chronos", kas būs valkājams gan ikdienā, gan pie uzvalka, gan sporta zālē. 
Atkarībā no komplektācijas pulkstenis maksās mežonīgus 
900 – 1500 dolārus.
5 padomi, kā izdevīgāk pārdot autoDivi spožākie mirkļi auto īpašnieka dzīvē ir auto iegāde un tā veiksmīga pārdošana. Pēdējais no tiem parasti prasa vislielākās pūles un laiku. Ir sāpīgi zaudēt auto ieguldīto naudu, bet pārdot to gribās pēc iespējas ātrāk, lai tiktu pie jauna braucamā. Vienlaikus šajā procesā nav vietas sasteigtai pieejai, kas tikai samazina izredzes izdevīgi pārdot auto.
Draugiem Facebook Twitter Google+