Horoskopi un mistika
Horoskopi

Var parādīties jauni, neformāli līderi! Ezoteriskais horoskops septembrim1


Foto – Pexels
Foto – Pexels
Foto – Pexels

Mēneša pirmajā dekādē ir vairāki svarīgi notikumi, kad Merkura ingresija Jaunavas zīmē, Saturna direkta kustība Mežāzī un arī jaunmēness Jaunavā vienlaikus ar Veneras ingresiju Skorpiona zīmē enerģētiskajā līmenī veicinās svaigu sajūtu klātbūtni.

Jaunava apveltīta ar lielisku analītisko domāšanu. Matemātiskie aprēķini un tabulas būs topā. Automātiski izveidosies sistēmas un aprēķinu tāmes. Skaistās runas un tukši solījumi netiks ņemti vērā, tomēr būs grūtības izprast abstraktas lietas un nespēja tās loģiski pamatot.

Kritiķiem pļaujas laiks, jo daudzās lietās tie atradīs trūkumus un nepilnības. Izmantojiet Merkura un Veneras saspēli, kas sekmīgi palīdzēs atrisināt iepriekšējos konfliktus!
Otrajā dekādē – Marsa ingresija Ūdensvīra zīmē. Tas būs piemērots laiks reformu ieviešanai. Pieaugs instinktīva griba vēl vairāk globalizēties. Sabiedrību neinteresēs tradīcijas un dzīves praktiskā puse, bet vairāk – jaunās iespējas un reformas. Var parādīties jauni, neformāli līderi.

Veneras un Urāna saspīlējums radīs nepatiku pret ierobežojumiem, jo tie traucēs iegūt emocionālu gandarījumu. Pastāv iespēja sastrīdēties ar mīļotajiem. Daudzi meklēs neparastus piedzīvojumus – jo trakāk un neparastāk, jo labāk!

Merkura un Neptūna pretstāves rezultātā klajā var nākt negaidīti paziņojumi, atklāsies viltība. Iespējamas zādzības. Gaidāmi kārtējie terora akti. Būs grūtības savaldīties un pietrūks iecietības. Daudziem būs nepārvarama vēlme pēc pārmaiņām. Esiet maksimāli piesardzīgi, sēžot pie auto stūres.

Saistītie raksti

Mēneša beigās – laiks aktīvai komunikācijai, līgumu slēgšanai. Dabā būs novērojami visai nelabvēlīgi laika apstākļi, iespējamas saaukstēšanās. Īpaši labs laiks karjeristiem, kas skaidri zina, ko vēlas, un mērķtiecīgi virzās uz mērķi.

Jupitera un Plutona saspēle no 27.augusta līdz pat 26.septembrim būs iespēja saskaņot mērķus ar finanšu iespējām, plānošanu un spēju to realizēt.
Nozīmīgākie mēneša datumi: 6., 9., 11., 22., 25.septembris.

(Sagatavots no “Latvijas Mediju” izdevuma “Ezoteriskā gadagrāmata 2018”.)

LA.lv