×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.4°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Otrdiena, 22. maijs, 2018
16. janvāris, 2012
Drukāt

Var pieteikties ”Accenture” bezmaksas programmēšanas kursos

Foto - LETAFoto - LETA

Pretendenti ar bakalaura un/vai maģistra grādu vai pēdējo kursu studenti informācijas tehnoloģijās (IT) un tām radniecīgās nozarēs līdz 20.janvārim vai pieteikties IT kompānijas “Accenture” Latvijas filiāles rīkotajos bezmaksas programmēšanas kursos, biznesa portālu “Nozare.lv” informēja “Accenture” komunikācijas konsultante Sigita Lapsiņa.

Paziņojumā medijiem teikts, ka “Accenture” piedāvā trīs tā sauktās ziemas skolas dažādās programmēšanas nozarēs. Programmēšanas valodu “JAVA” un “.NET” programmēšanas skolas norisināsies no 6.februāra līdz 2.martam, savukārt uzņēmumu vadības risinājumu “SAP” programmēšanas skola – no 6.februāra līdz 17.februārim. Nodarbības notiks Rīgā angļu valodā un katrā programmēšanas skolā konkursa kārtībā tiks uzņemti 15 dalībnieki, informē “Accenture”.

“Accenture” programmēšanas skolas ir intensīvas četru vai divu nedēļu apmācības. Tās ietver ne tikai lekcijas, bet arī praktiskas nodarbības un individuālu darbu, teikts paziņojumā. Jau ziņots, ka pieteikšanās “ziemas skolām” sākās 3.janvārī, bet noslēgsies 20.janvārī.

“JAVA” ir programmēšanas valoda, kas darbojas uz dažādām platformām jeb datoru modeļiem un operētājsistēmām un neprasa pielāgošanu konkrētai sistēmai. Savukārt “.NET” (angliski saukts “dot Net”) ir programmēšanas vide, kas domāta risinājumu izstrādei IT sistēmām, kas darbojas ar “Microsoft Windows” operētājsistēmu.

SAP kursos paredzēts apmācīt specifiskos programmēšanas paņēmienos un programmēšanas vidēs, kas tiek izmantots, lai pielāgotu IT koncerna “SAP” dažādu uzņēmumu vadības risinājumu pielāgošanai.

Programmēšanas skolu noslēgumā katrs dalībnieks saņems sertifikātu, kurš apliecinās apmācības kursu apgūšanu. Sekmīgākajiem programmēšanas skolu beidzējiem “Accenture” piedāvās kļūt par kompānijas programmēšanas praktikantiem ar perspektīvu kļūt par pastāvīgiem darbiniekiem, teikts paziņojumā.

“Accenture” ir globāls konsultāciju, tehnoloģiju servisu un ārpakalpojumu uzņēmums ar vairāk nekā 223 000 darbinieku, kuri apkalpo klientus vairāk nekā 120 valstīs. “Accenture” apgrozījums darbības gadā no 2010.gada 1.septembra līdz 2011.gada 31.augustam bija 25,5 miljardi ASV dolāru (13,6 miljardi latu).

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+