Mobilā versija
+12.3°C
Ausma, Ausmis, Ingūna, Inguna, Inguns
Pirmdiena, 26. jūnijs, 2017
23. janvāris, 2015
Drukāt

Var pieteikties atbalsta grupai vīriešiem ar un bez atkarībām

Foto: FotoliaFoto: Fotolia

No 21.janvāra Sociālā dienesta Narkoatkarības pārvarēšanas palīdzības punktā (NPPP) sākusi darboties atbalsta grupa vīriešiem ar un bez atkarību problēmām. Grupas nodarbības notiek trešdienās no plkst.15:00 līdz plkst.17:00 NPPP telpās Flotes ielā 7. Tajās aicināts pievienoties ikviens interesents, kuram ir vēlme apzināties, saprast un novērtēt sevi, lai veiksmīgāk tiktu galā ar ikdienas grūtībām un dzīves izaicinājumiem.

Grupas mērķis ir palīdzēt vīriešiem apzināties, saprast un novērtēt sevi , lai veiksmīgāk tiktu galā ar ikdienas dzīves grūtībām un  izaicinājumiem. Grupas vadītājs ir NPPP brīvprātīgais darbinieks Guntis Ivanovskis – praktiķis atkarību jomā ar 13 gadu pieredzi atkarīgo atveseļošanās procesā, palīdzot cilvēkiem emocionāli un garīgi augt un mainīties.

Pievienot komentāru

FOTO: 30 stilīga tēla idejas jaunām meitenēm ar slaidām kājām (2)Vasarā tik ļoti sevi gribas parādīt no skaistākās puses: iedegums, viegla
Ikviens dīdās, izņemot godasardzi. Zinātne aiz "grozāmgrābšļa" trakumaIkviens dīdās, varbūt izņemot vienīgi goda sardzi pie Brīvības pieminekļa. Lai tas būtu pieskarties saviem matiem, grauzt nagus, spēlēties ar apģērbu vai rokās griezt pildspalvas, tu, visticamāk, dīdies daudzas, daudzas reizes dienā.
Vasals Latgolā! Septītā “1836 enduro km” moto ekspedīcija iezīmē Latvijas austrumus. 2.dienaĀrā rasina īslaicīgs lietus, bet visādi citādi laiks braukšanai ar moci ir lielisks. Pēc brokastīm laižam pētīt Latvijas vecākās dzelzceļa stacijas noliktavas ēku, par ko vakar stāstīja "šmakovkas" Jānis.
Draugiem Facebook Twitter Google+