Mobilā versija
-1.7°C
Voldemārs, Valdemārs, Valdis
Pirmdiena, 11. decembris, 2017
23. janvāris, 2015
Drukāt

Var pieteikties atbalsta grupai vīriešiem ar un bez atkarībām

Foto: FotoliaFoto: Fotolia

No 21.janvāra Sociālā dienesta Narkoatkarības pārvarēšanas palīdzības punktā (NPPP) sākusi darboties atbalsta grupa vīriešiem ar un bez atkarību problēmām. Grupas nodarbības notiek trešdienās no plkst.15:00 līdz plkst.17:00 NPPP telpās Flotes ielā 7. Tajās aicināts pievienoties ikviens interesents, kuram ir vēlme apzināties, saprast un novērtēt sevi, lai veiksmīgāk tiktu galā ar ikdienas grūtībām un dzīves izaicinājumiem.

Grupas mērķis ir palīdzēt vīriešiem apzināties, saprast un novērtēt sevi , lai veiksmīgāk tiktu galā ar ikdienas dzīves grūtībām un  izaicinājumiem. Grupas vadītājs ir NPPP brīvprātīgais darbinieks Guntis Ivanovskis – praktiķis atkarību jomā ar 13 gadu pieredzi atkarīgo atveseļošanās procesā, palīdzot cilvēkiem emocionāli un garīgi augt un mainīties.

Pievienot komentāru

Ļoti, ļoti patīk! Elza Rozentāle koncertiem izvēlas Latvijas modes mākslinieku tērpusLai arī ikdienā dziedātāja Elza Rozentāle priekšroku dod vienkāršam un ērtam apģērbam, uz skatuves māksliniece izvēlas krāšņus Latvijas jauno modes mākslinieku darinātus tērpus.
Draugiem Facebook Twitter Google+