Mobilā versija
Brīdinājums -0.9°C
Guna, Judīte
Sestdiena, 10. decembris, 2016
16. septembris, 2014
Drukāt

Var pieteikties dalībai Ziemeļu un Baltijas valstu dziesmusvētkos

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Kori var pieteikties Ziemeļu un Baltijas valstu dziesmusvētkiem, kas nākamajā vasarā, no 25. līdz 28 jūnijam, risināsies Latvijā, liecina informācija Ziemeļu Ministru padomes biroja mājaslapā.

Nākošais ir jubilejas festivāls – tas dibināts pēc ievērojamā diriģenta Imanta Kokara iniciatīvas pirms 20 gadiem. Pirmie Ziemeļu un Baltijas valstu dziesmu svētki risinājās Latvijā un šajā laikā vismaz reizi notikuši katrā no dalībvalstīm. Svētkos piedalīsies aptuveni 10 000 dziedātāju no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Somijas, Zviedrijas, Norvēģijas, Dānijas un Islandes. Plānots uzaicināt arī Latviijas diasporas korus, kā arī korus no Itālijas un Luksembburgas – valstīm, kuras ir ES prezidējošās valstis pirms un pēc Latvijas.

Pieteikties dalībai festivālā iespējams līdz 15. novembrim, atgādina rīkotāji.

Pievienot komentāru

Latvijas simtgades svinības kopumā izmaksās 60 miljonus eiro (2)Kopējais Latvijas simtgades svinību pasākumu finansējums 2017.-2021. gadā indikatīvi varētu sasniegt 59 075 947 eiro, liecina Kultūras ministrijas (KM) informatīvais ziņojums par Latvijas simtgades svinību pasākumu plānu 2017.-2021. gadam, kuru nākamnedēļ izskatīs valdībā.
Draugiem Facebook Twitter Google+