Mobilā versija
-3.4°C
Antons, Antis, Antonijs
Trešdiena, 18. janvāris, 2017
16. septembris, 2014
Drukāt

Var pieteikties dalībai Ziemeļu un Baltijas valstu dziesmusvētkos

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Kori var pieteikties Ziemeļu un Baltijas valstu dziesmusvētkiem, kas nākamajā vasarā, no 25. līdz 28 jūnijam, risināsies Latvijā, liecina informācija Ziemeļu Ministru padomes biroja mājaslapā.

Nākošais ir jubilejas festivāls – tas dibināts pēc ievērojamā diriģenta Imanta Kokara iniciatīvas pirms 20 gadiem. Pirmie Ziemeļu un Baltijas valstu dziesmu svētki risinājās Latvijā un šajā laikā vismaz reizi notikuši katrā no dalībvalstīm. Svētkos piedalīsies aptuveni 10 000 dziedātāju no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Somijas, Zviedrijas, Norvēģijas, Dānijas un Islandes. Plānots uzaicināt arī Latviijas diasporas korus, kā arī korus no Itālijas un Luksembburgas – valstīm, kuras ir ES prezidējošās valstis pirms un pēc Latvijas.

Pieteikties dalībai festivālā iespējams līdz 15. novembrim, atgādina rīkotāji.

Pievienot komentāru

"KZ" jaunā rakstu ciklā apceļos Latvijas bibliotēkas. Pirmā pietura - Pelči2017. gadā "Kultūrzīmes" sāk jaunu rakstu sēriju "Kultūrzīmju literatūras klubs", kuras gaitā plānojam viesoties gan lielās, gan mazās novadu un arī galvaspilsētas bibliotēkās, iepazīstoties ar to darbu, lasītāju interesēm un analizējot kopējo valsts politiku bibliotēku jomā. No savas puses uz bibliotēku arvien centīsimies paņemt līdzi kādu autoru, kam svaigi iznākusi grāmata.
Draugiem Facebook Twitter Google+