×
Mobilā versija
Brīdinājums +15°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
8. maijs, 2017
Drukāt

Var veidoties garas rindas: lidosta “Rīga” brīdina, ka uz reisiem jāierodas laikus

No starptautiskās lidostas “Rīgā” vasaras lidojumu sezonā tiek piedāvāti daudzi jauni maršruti, tāpēc “pīķa stundās” iespējamas rindas un uz reisiem jāierodas laikus, pauda lidostas pārstāve Laura Karnīte.

Viņa norādīja, ka no lidostas šajā vasaras sezonā tiek piedāvāti daudzi jauni maršruti un vērojams pasažieru pieplūdums, piemēram, aprīlī lidostā apkalpoja par 16,1% vairāk pasažieru nekā gadu iepriekš un sasniegts apkalpoto pasažieru skaita rekords attiecīgajā mēnesī.

Pēc Karnītes teiktā, “pīķa stundās”, piemēram, agri no rīta lidostā var veidoties garas rindas, tāpēc pasažieriem lidostā jāierodas divas stundas pirms reisa. Vienlaikus līdz ar jaunajām kontroles prasībām attiecībā uz Eiropas Savienības pilsoņiem, kuri šķērsos Šengenas zonas ārējo robežu, rindas iespējamas arī robežkontrolē.

Kā ziņots lidostā “Rīga” marta beigās sākās vasaras lidojumu sezona, kuras laikā būs iespējams doties uz 89 galamērķiem. Papildus jau esošajiem maršrutiem aviokompānijas vasaras sezonas laikā ceļotājiem piedāvās vēl 16 jaunus galamērķus gan biznesa ceļojumiem, gan atpūtas lidojumiem.

Starptautiskā lidosta “Rīga” ir lielākais aviosatiksmes mezgls Baltijas valstīs. 2016.gadā lidosta “Rīga” apkalpoja vairāk nekā 5,6 miljonus pasažieru – gandrīz 45% no kopējā Baltijas valstu pasažieru skaita.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+