Mobilā versija
+4.3°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
9. jūnijs, 2016
Drukāt

Varas maiņa Rucavā

Foto - Ieva Lūka/LETAFoto - Ieva Lūka/LETA

Irēna Šusta

Rucavas  novada dome, kas no amata atbrīvojusi no saraksta “Mūsmājas” ievēlēto domes priekšsēdētāju Irēnu Šustu (attēlā), par jauno novada vadītāju lems ārkārtas sēdē tuvākās nedēļas laikā.

Šustai neuzticība tika izteikta, kā argumentu minot neapmierinošo vadības stilu, proti, biežo speciālistu maiņu, kā arī to trūkumu domes struktūrās. Ar septiņām balsīm “par”, vienu “pret” un vienu “atturas” Šusta tika atbrīvota no domes priekšsēdētājas amata, ko viņa ieņēma no 2014. gada marta.

Pievienot komentāru

Gerčikovs pateicīgs pircējiem par "Dzintara" glābšanu: būtiski pieauguši pārdošanas apjomi (17)"Esam ļoti pateicīgi cilvēkiem par atsaucību," tā pēc ažiotāžas veikalos, pērkot a/s "Dzintars" produkciju, atzīst uzņēmuma valdes priekšsēdētājs un lielākais līdzīpašnieks Iļja Gerčikovs.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (23)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+