Mobilā versija
0.0°C
Voldemārs, Valdemārs, Valdis
Pirmdiena, 11. decembris, 2017
23. janvāris, 2017
Drukāt

Kā vērtējat līdzšinējā sasaukuma pašvaldības darbu? “LA” aptauja

Foto - LETAFoto - LETA

Ilustratīvs attēls

Andis Lenšs, mācītājs Daugavpilī: “Neko sliktu nevaru teikt. Nav jau vairs tie laiki, kad pie varas varēja tikt šādi vai tādi un, neko nedarot, tā arī nosēdēt visus četrus gadus. Jā, palaikam jau notiek politiska šūpošana un visādas negācijas, kas nereti ir no pirksta izzīstas, taču man tas absolūti nepatīk. Nedomāju, ka mums ir milzīga izvēle un ka šodien pie varas varētu nākt kāds, kas darītu kaut ko daudz labāku par esošajiem spēkiem. Mēs gan vietējā, gan valsts mērogā esam izgājuši kārtīgu apli, visus iztaustījuši, visi ir pabijuši pie varas, un esam, kur esam. Esam nonākuši līdz kaut kādiem griestiem ne tik daudz personāliju, cik pašas sistēmas dēļ. Vienīgais, ko gribētos piekodināt pie varas esošajiem – iesaistīt savās rindās jauno paaudzi.”

Rita Jaunskunga, pedagoģe Durbes novadā: “Mums nekad nekas nav atteikts. Budžets tiek nopietni plānots, katru gadu mūsu izvirzītās prioritātes pašvaldība arī atbalsta. Ik gadu notiek remontdarbi, atjaunota sporta halle, tiek sakārtotas ielas un veikti citi noderīgi darbi. Manuprāt, esošajai pašvaldības vadībai ir labs redzējums un viņiem jāturpina aizsāktais.”

Jānis Miķelsons, lauksaimnieks un uzņēmējs Limbažu novadā: “Neskatoties uz to, ka notikusi daļēja varas maiņa, vairāk vai mazāk jau viss darbojas. Tas, ko es jau ilgāku laiku vēlos panākt, bet kas īsti nav guvis panākumus, – ieviest novadā stingrākus suņu turēšanas noteikumus. Tas mani satrauc gan kā aitkopi, kura ganāmpulks periodiski dabū ciest no klejojošiem suņiem, gan kā vienkāršu iedzīvotāju, kuru satrauc lielais sakosto cilvēku skaits. Viss līdz šim pieņemtais šai jomā ir formāls. Pilsētā tiek būvētas kaķu mājiņas, bet stingrāka suņu uzraudzība neseko. Varam jau kritizēt, taču nezinu, vai pats ko labāku varētu paveikt. Es domnieku vietā neietu. Neredzu arī, kas var diži mainīties sastāvā. Varbūt vienīgi viņi var samainīties vietām, jo neviens jau tur no jauna iekšā ļoti neraujas.”

Pievienot komentāru

Lasītāju aptauja
Gata Šļūkas zīmējums
Gatis Šļūka. Atdeva sirdi…

Saeimas deputāti Silvija Šimfa un Arvīds Platpers izstājušies no partijas “No sirds Latvijai” (“NSL”) un savu turpmāko darbību politikā saista ar Latvijas Reģionu apvienību (LRA).

“NSL” ir parlamenta opozīcijas frakcija, tajā līdz šim strādāja septiņi deputāti, bet līdz ar Šimfas un Platpera izstāšanos paliks pieci, kas ir minimālais skaits frakcijas nodibināšanai. Turklāt divi no palikušajiem nemaz nav partijas “NSL” biedri. Ja vēl kaut viens deputāts nolemtu frakciju atstāt, tā beigtu pastāvēt. Arī LRA Saeimā strādā opozīcijā, taču socioloģiskās aptaujas rāda, ka tai ir lielākas iespējas iekļūt nākamajā Saeimā nekā Ingunas Sudrabas vadītajai “NSL”.

Vai jūs uztrauc iespējama situācijas saasināšanās Tuvajos Austrumos Trampa paziņojuma par Jeruzalemi dēļ?
Draugiem Facebook Twitter Google+