Mobilā versija
+4.1°C
Zane, Zuzanna
Svētdiena, 19. februāris, 2017
1. jūnijs, 2016
Drukāt

Vardarbība – lielākā bērnu tiesību problēma Latvijā (1)

Foto: shutterstock.comFoto: shutterstock.com

Ilustratīvs attēls

Lielākā bērnu tiesību problēma Latvijā joprojām ir vardarbība pret bērniem, šorīt LTV “Rīta panorāmā” sacīja Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas vadītāja Laila Rieksta-Riekstiņa.

Ierēdne atzīmēja, ka problēma ir gan bērnu savstarpējā vardarbība, gan pieaugušo vardarbība pret bērniem.

Arvien pieaugoša problēma ir arī bērnu drošība internetā, kas katru dienu piedāvā gan jaunas iespējas, gan jaunus apdraudējumus.
Rieksta-Riekstiņa uzsvēra, – jo vairāk bērni ir informēti par savām tiesībām un vardarbības problemātiku, jo vairāk ziņo, un nav pamata teikt, ka vardarbības gadījumu paliktu vairāk.

Inspekcijas vadītāja norādīja, ka ir nepieciešams lielāks bērnu atbalsta personāls skolās, psihologi u.tml.

Kā ziņots, šodien tiek atzīmēta Starptautiskā bērnu aizsardzības diena.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Vai pati lielākā vardarbība pret bērnu nav agrā celšanās uz skolu laukos, lai paspētu uz autobusu — to kaut kā klusē… Tur nav problēmu?

TV3: Juta Strīķe piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas pasākumā (8)Bijusī Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) darbiniece Juta Strīķe sestdien piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas (JKP) rīkotajā pasākumā Ķekavā, vēsta TV3 Ziņas.
Armijas hidrotērpu iegādes dīvainības (5)Kādam uzņēmumam, kas piedalījās Nacionālo bruņoto spēku (NBS) izsludinātajā sauso hidrotērpu iepirkumā, ir nācies apstrīdēt to tiesā, jo izrādījies, ka uzvarējušā pretendenta piedāvātie hidrotērpi neatbilst iepirkuma nolikuma prasībām.
Draugiem Facebook Twitter Google+