Mobilā versija
+3.1°C
Īrisa, Irīda, Airisa
Sestdiena, 22. oktobris, 2016
1. jūnijs, 2016
Drukāt

Vardarbība – lielākā bērnu tiesību problēma Latvijā (1)

Foto: shutterstock.comFoto: shutterstock.com

Lielākā bērnu tiesību problēma Latvijā joprojām ir vardarbība pret bērniem, šorīt LTV “Rīta panorāmā” sacīja Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas vadītāja Laila Rieksta-Riekstiņa.

Ierēdne atzīmēja, ka problēma ir gan bērnu savstarpējā vardarbība, gan pieaugušo vardarbība pret bērniem.

Arvien pieaugoša problēma ir arī bērnu drošība internetā, kas katru dienu piedāvā gan jaunas iespējas, gan jaunus apdraudējumus.
Rieksta-Riekstiņa uzsvēra, – jo vairāk bērni ir informēti par savām tiesībām un vardarbības problemātiku, jo vairāk ziņo, un nav pamata teikt, ka vardarbības gadījumu paliktu vairāk.

Inspekcijas vadītāja norādīja, ka ir nepieciešams lielāks bērnu atbalsta personāls skolās, psihologi u.tml.

Kā ziņots, šodien tiek atzīmēta Starptautiskā bērnu aizsardzības diena.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Vai pati lielākā vardarbība pret bērnu nav agrā celšanās uz skolu laukos, lai paspētu uz autobusu — to kaut kā klusē… Tur nav problēmu?

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (63)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Ārsta nāve Siguldas slimnīcas lifta šahtā raisījusi daudz jautājumu (2)73 gadus veca ārsta nāve Siguldas slimnīcas lifta šahtā raisījusi daudz jautājumu. Mirušā atrašanās vieta liek domāt nevis par kritienu, bet, iespējams,
Draugiem Facebook Twitter Google+