×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.4°C
Egons, Egmonts, Egija, Henriks, Heinrihs
Svētdiena, 15. jūlijs, 2018
29. augusts, 2017
Drukāt

“Vārdi jāpiepilda ar darbiem” (3)

Foto - Edijs Pālens/LETAFoto - Edijs Pālens/LETA

Ivars Cišs, luterāņu mācītājs: “Man ir svarīgi principi un ideāli. Man ir svarīgs tiesiskuma un taisnīguma princips, tāpēc piedalījos, lai ar savu klātbūtni apliecinātu tos. Būtisks ir ideāls, ka latviešu tauta valda savā zemē, ko mums devis Dievs. Maz satrauc paši oligarhi, bet žēl sabiedrības, kura tādus radījusi. Tomēr daudzi valsts amatpersonām veltītie pārmetumi ir vietā – ja esi valsts amatā, tad pildi savu pienākumu nevainojami!”

 

Rita Našeniece, sabiedriskā aktīviste: “Ar savu dalību tautas sapulcē vēlējos paust solidaritāti cilvēkiem, kuri cīnās par savas lietas taisnīgumu. Viņi ir atbalstījuši “Lielo kapu draugu” aktivitātes. Būtiskākais, kas mums ir jāmācās – savstarpēji atbalstīt vienam otru. Ja to nedarīsim cīņā par taisnīgumu valstī un ikdienas lietās, tad mūs izķers un apēdīs brokastīs. Notikušajai tautas sapulcei līdzīgas manifestācijas ir stimulējošas, un pagaidām izteiktās apņemšanās ir tikai vārdi, kuri tagad jāpiepilda ar darbiem. Esmu gatava kopā darboties un atbalstīt godīgas iniciatīvas, lai veidotu labāku mūsu dzīvi. Mēs nevaram gaidīt. Ja neesi cietumā, bet brīvā valstī, tad rīkojies, ja dzīvo daļēji brīvā valstī, tad dari vēl vairāk.”

 

Renārs Birniks, biedrības “Tēvijas sargi” aktīvists: “Jebkura cilvēka iniciatīva, kas vērsta uz pozitīvām pārmaiņām, ir vērtējama atzinīgi. Cilvēkiem ir vēlme iesaistīties un mainīt esošo sistēmu. Pirms vēlēšanām raksturīgi, ka politiķi nāk klajā ar paziņojumiem, tomēr tikai pēc kāda laika varēsim spriest, vai aiz tiem ir tīri nodomi, nevis kādu atsevišķu grupu intereses. Var sanākt kopā katru mēnesi uz sapulcēm un parunāt, taču no runāšanas vien nerodas pārmaiņas. Katru dienu kaut kas jādara. Cilvēkiem jāmaina domāšana, kuru ir sakropļojuši padomju okupācijas gadi. Tautai jāiestājas par sevi, tad tā nepieļautu veikt nekaunības.”

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Jādara,jādomā,jāiestājas un tā tālāk…tas viss ir labi, bet izveidotā sistēma ir šausmīgāka ne kā mēs varam iedomāties. Tiesu vara korumpēta,valsts izpildvara pataisīta par pakalpiņiem, lēmējvara strādā oligarhu interesēs.Vietējās pašpārvaldes nav iespējams nomainīt,jo tās savās rokās tura daudzas funkcijas un neļauj tās laist no rokām paturot neadekvāti lielu administratīvo resursu,kas ir viņu vēlētājs.Sistēma ir identiska viduslaiku feodālajai iekārtai!

  2. Rtukša muca tālu skan

Lasītāju aptauja
Gata Šļūkas zīmējums
Gatis Šļūka. Šodien spēle notiek pēc taktiskās shēmas!

Svētdien ar finālspēli Lužņiku stadionā Maskavā noslēgsies pasaules čempionāts futbolā, kas visu mēnesi turēja līdzjutējus pie TV ekrāniem.

Kā vislabāk pārdzīvot karstuma vilni?
Draugiem Facebook Twitter Google+