Mobilā versija
+2.1°C
Niklāvs, Nikola, Nikolajs, Niks
Otrdiena, 6. decembris, 2016
23. jūnijs, 2014
Drukāt

Vārds Jānis ietverts 100 aktīvu Latvijas uzņēmumu, Līga – 98 uzņēmumu nosaukumos

Foto - la.lvFoto - la.lv

SIA “Firmas.lv” uzņēmumu reģistrā patlaban aktīvi ir 100 uzņēmumi, kuru nosaukumā ir vārds Jānis, kā arī 98 aktīvi uzņēmumi, kuru nosaukumos minēta Līga, biznesa portālu “Nozare.lv” informēja “Firmas.lv”.
Minētie vārdi ir sastopami tādos uzņēmumu nosaukumos kā SIA “Līga un Jānis”, SIA “Diena pirms Jāņu nakts”.
Tāpat “Firmas.lv” datubāze liecina, ka 12 550 Uzņēmumu reģistrā (UR) reģistrēto uzņēmumu valdēs un padomēs amatus ieņem Jāņi, kas veido 23% no visiem šī vārda nēsātājiem, 1217 uzņēmumos amatpersonas ir Līgas, kas ir 12% no visām daiļā dzimuma pārstāvēm ar šādu vārdu.
21 448 uzņēmumu dibināšanā piedalījušies Jāņi, kas ir 39% no visiem Jāņiem, Līgām pieder daļas kopumā 1560 uzņēmumos, kas ir 15%.
Tāpat “Firmas.lv” adrešu reģistrā māju nosaukums “Jāņi” sastopams 73 reizes, bet “Līgas” – 67 reizes.
Viens no Jāņu simboliem ir ozollapu vainags, bet vieni no izplatītākajiem uzvārdiem Latvijā ir Ozoliņš un Ozols. Pēc “Firmas.lv” datiem, ar uzņēmējdarbību Latvijā nodarbojas 107 Jāņi Ozoli un 145 Jāņi Ozoliņi.
Pēc Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes datiem, Latvijā ir 54 450 Jāņi un 10 496 Līgas.

Pievienot komentāru

Tomātaudzētāji "Mežvidi" pārstrādās ogas un kaņepes (1)SIA "Latgales dārzeņu loģistika" plāno paplašināt siltumnīcas un attīstīt ogu un pat kaņepju pārstrādi
Putnu gripa pietuvojusies Latvijai (3)Vairākās Eiropas Savienības (ES) valstīs atklāts bīstamais putnu gripas vīruss, un Pārtikas un veterinārais dienests (PVD) norāda, ka ir pamats satraukumam arī Latvijā, sestdien vēstīja raidījums “LNT Ziņas”.
Pasaulē
INFOGRAFIKA: Kuras izmaiņas likumos būtiski ietekmēs tavu ikdienu 2017. gadā? (1)ALGAS, PABALSTI, PENSIJAS NODOKĻI Saeima pieņēmusi vairākas būtiskas izmaiņas likumos, kas no nākamā gada ietekmēs Latvijas iedzīvotāju ikdienu.
Draugiem Facebook Twitter Google+