Mobilā versija
-1.9°C
Lidija, Lida
Pirmdiena, 16. janvāris, 2017
23. jūnijs, 2014
Drukāt

Vārds Jānis ietverts 100 aktīvu Latvijas uzņēmumu, Līga – 98 uzņēmumu nosaukumos

Foto - la.lvFoto - la.lv

SIA “Firmas.lv” uzņēmumu reģistrā patlaban aktīvi ir 100 uzņēmumi, kuru nosaukumā ir vārds Jānis, kā arī 98 aktīvi uzņēmumi, kuru nosaukumos minēta Līga, biznesa portālu “Nozare.lv” informēja “Firmas.lv”.
Minētie vārdi ir sastopami tādos uzņēmumu nosaukumos kā SIA “Līga un Jānis”, SIA “Diena pirms Jāņu nakts”.
Tāpat “Firmas.lv” datubāze liecina, ka 12 550 Uzņēmumu reģistrā (UR) reģistrēto uzņēmumu valdēs un padomēs amatus ieņem Jāņi, kas veido 23% no visiem šī vārda nēsātājiem, 1217 uzņēmumos amatpersonas ir Līgas, kas ir 12% no visām daiļā dzimuma pārstāvēm ar šādu vārdu.
21 448 uzņēmumu dibināšanā piedalījušies Jāņi, kas ir 39% no visiem Jāņiem, Līgām pieder daļas kopumā 1560 uzņēmumos, kas ir 15%.
Tāpat “Firmas.lv” adrešu reģistrā māju nosaukums “Jāņi” sastopams 73 reizes, bet “Līgas” – 67 reizes.
Viens no Jāņu simboliem ir ozollapu vainags, bet vieni no izplatītākajiem uzvārdiem Latvijā ir Ozoliņš un Ozols. Pēc “Firmas.lv” datiem, ar uzņēmējdarbību Latvijā nodarbojas 107 Jāņi Ozoli un 145 Jāņi Ozoliņi.
Pēc Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes datiem, Latvijā ir 54 450 Jāņi un 10 496 Līgas.

Pievienot komentāru

Eksperti: Kūdras ieguves biznesam noteikts ļoti strikts darbības rāmisLai Latvijā sāktu kūdras licencētu ieguvi, uzņēmējiem jārēķinās ar stingru normatīvo aktu regulējumu, kas paredz izvērtēt visus iespējamos riskus un ietekmes.
Saimniecībā notika par EK mācības: PVD neizpratnē par nelaimi Krimuldā (6)Pagaidām nav zināms, kāpēc Āfrikas cūku mēris (ĀCM) skāris cūku novietni “Rukas” Krimuldas novada Krimuldas pagastā, kurā bija 5023 dzīvnieki, šorīt intervijā
Mājsaimniecības neizmanto iespējas samazināt elektrības rēķinus un maksā vairāk (15)Elektrību tērējam vairāk, mājsaimniecības aizvien neizmanto iespējas samazināt rēķinus
Pasaulē
Draugiem Facebook Twitter Google+