×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.4°C
Aleksis, Alekss, Aleksejs
Otrdiena, 17. jūlijs, 2018
30. augusts, 2016
Drukāt

Varēja beigties traģiski. Izglābj nelaimē nokļuvušus trīs bērnus ar SUP dēļiem (1)

Foto no notikuma vietasFoto no notikuma vietas

Aizvadot pēdējās šīs vasaras saulainās dienas, Rīgas pašvaldības policijas Drošības uz ūdens un civilās aizsardzības pārvaldes darbinieki pirmdien apsekoja Ķīšezera akvatoriju un sadzirdēja saucienus pēc palīdzības.

Apsekojot tuvāko apkārtni, pamanīts aptuveni 10 gadus vecs zēns uz SUP dēļa, kurš māja ar rokām. Glābēji piebrauca ar motorlaivu pie zēna un konstatēja, ka puika ir nosalis un raudāja, pēc kā viņu iecēla laivā. Netālu pamanīti vēl divi SUP dēļi un divi bērni ūdenī, kuri arī iecelti laivā.

Bērni paskaidroja, ka izpūsti no līča, kur bijis aizvējš un nav varējuši tikt krastā. Turklāt viens no bērniem ar SUP dēli sasitis galvu.

Izsaukti Neatliekamās palīdzības dienesta darbinieki. Gaidot mediķus, glābēji novilka savas formas tērpa jakas un bērnus apsedza.

Ierodoties krastā, sastapta viena bērna māte, kura pastāstīja, ka arī pārējie bērni ir viņas radinieki. Sieviete paskaidroja, ka sekojusi bērnu gaitām, pamanot, ka viņi izpūsti no līča, plānojusi viņiem pakaļ doties ar katamarānu, taču ieraudzījusi glābēju laivu un paļāvusies uz policijas darbiniekiem.

Notikuma vietā ieradās mediķi, kuri apskatīja bērnus un konstatēja, ka bērniem hospitalizācija nav nepieciešama.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Latvijā vecāki tiešām ir pastulbi, jāpiekrīt dakterim Kļavam. Vārdu trūkst…..

Draugiem Facebook Twitter Google+