Latvijā
Sabiedrība

Varēja ciest bērni: īsā laikā uzsprāgst lielveikalā pirktas spuldzes20


Ilustratīvs attēls
Ilustratīvs attēls
Foto: Evija Trifanova/LETA

“Esmu šokēta, runa ir par eko lāsveida spuldzēm, kuru iepakojumu lepni rotā “eko” zīme,” raidījumam “Bez Tabu” ziņoja Gunta, kura veikalā “Maxima” iegādājās piecas halogēna spuldzītes. Pēc apmēram divām nedēļām spuldzīte, kas bija ievietota bērnu istabas naktslampiņā, sprāgusi. No sākuma ģimene uzskatīja, ka vainīga lustra, taču pēc pāris mēnešiem sprāgusi arī otra spuldze, kas ieskrūvēta koridora gaismeklī.

Sieviete nekavējoties devusies uz veikalu un rakstījusi iesniegumu, “Tā kā man ir arī bērni, un viņi arī varēja ciest, mani tas neatstāj vienaldzīgu, jo tā ir spuldzīte, un spuldzītes var nopirkt jebkurš,” norādīja Gunta.

“Maxima Latvija” pārstāve raidījumam “Bez Tabu” norādīja, ka neesot iemesla izņemt spuldzes no tirdzniecības,jo šāda sūdzība esot pirmo reizi.

Liene Dupate-Ugule, “Maxima Latvija” pārstāve: “Noskaidrojām, ka šāda sūdzība ir pirmo reizi, konkrētajai precei ir nepieciešamā Eiropas Savienības sertifikācija. Piegādātājs minēja vairākus iemeslus, kāpēc šāda situācija varēja gadīties, tie iemesli vairāk ir tehniski, piemēram, karstums, zibens spēriens vai problēmas ar strāvas padevi mājai.”

Plašāk pievienotajā video:

LA.lv