×
Mobilā versija
Brīdinājums +25.9°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
13. februāris, 2014
Drukāt

Sudraba varētu rīkot vairāku dienu koncertu Mežaparkā
 (9)

Foto - LETAFoto - LETA

Neoficiāli zināms, ka vasaras beigās Mežaparka Lielajā estrādē notiks vairāku dienu koncerts, kuru rīkos Ingunas Sudrabas kustība “No sirds Latvijai”, kas grasās pārtapt partijā. I. Sudraba nenoliedza šādu iespēju – tas varētu būt vairāku sabiedrisko organizāciju ieplānots sarīkojums, lai “aktivizētu Latvijas sabiedrību”. Viņa norādīja, ka sarīkojumu nekādā gadījumā nevajadzētu dēvēt par manifestāciju, pat tā datumi vēl neesot zināmi un arī līgums ar uzņēmumu “Rīgas meži”, kas atbild par Mežaparka teritorijas iznomāšanu, vēl neesot noslēgts. Parasti šādos koncertos, īpaši tuvojoties vēlēšanām, netrūkst skaistu, pacilājošu runu, tāpēc grūti iedomāties, ka Sudraba visu koncerta laiku klusēs.

“Rīgas mežu” pārstāve Elga Zēģele, kura atbild par Mežaparka teritorijas iznomāšanu, pastāstīja, ka Lielās estrādes un skatītāju zonas nomas maksa esot 11 400 eiro par dienu. Vasaras kalendārs jau gandrīz saplānots, par iespējām rīkot pasākumus interesējoties daudzi un viņa nevarot pateikt, vai viņu vidū bijuši arī Sudrabas k-dzes cilvēki. Mežaparka pārstāve ieteica nekavēties ar līguma slēgšanu, ja Sudraba ir ieplānojusi tik vērienīgu sarīkojumu, jo vasaras sezonas pasākumu kalendārā vairs neesot daudz brīvu dienu. Līguma parakstīšana nenotiek vienā dienā, tam vajagot laiku, jo nepieciešama saskaņošana ar atkritumu izvedējiem un citiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (9)

 1. SC lakstīgala – Sudraba.

 2. Sudraba ar savām izdarībam tikai šķeļ latviešu sabiedrību, jo līdz šim ir tikai vēlmes un saukļi. Nav nekā konkrēta, tikai tukšas runas. Neuzķeraties uz šķeltnieku makšķeres!

 3. lai Dievs nogrābstās! Tiešām!

 4. Sudrabas jaunkundzes vilciens jau sen aizgājis 🙂 Par vēlu skriet tam pakaļ 🙂

 5. aiziet pa pieskari nu gan.

 6. Nu ja , ka viņa dziedās dziesmas no tā saucamā “jaunā viļņa”, vai tad par velti tur gāja buldozera uzdevumā- viņš taču maksā.

 7. daži jautājumi :-) Atbildēt

  Vai buldozeram un marsietim arī būs kāds nummurs? Vai šie dejos/dziedās kopā ar Sudrabu vai atsevišķi?
  Kas finasēs – vai Jūlis Krūms vai arī baltais zirgs? Varbūt kāda kaimiņvalsts vēstniecība?
  Vai būs jāpērk biļetes?
  Cerams, ka būs atlaides pensionāriem, maznodrošinātiem un daudzbērnu ģimenēm….

 8. Vai tiešām tautai nav apnikusi šī “dekorācija”?

 9. Nez, Sudraba pati tur dziedās vai dejos? Jaunajā vilnī taču būs gana samācījusies.

Draugiem Facebook Twitter Google+