×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.6°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
24. augusts, 2015
Drukāt

Varētu uzņemt jaunas seriāla “Melnā čūska” sērijas

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Britu aktieris Tonijs Robinsons atklājis, ka varētu uzņemt jaunas 80. gadu komēdijseriāla “Blackadder” (“Melnā čūska”) sērijas.

“Es domāju, ka tiks uzņemtas jaunas “Blackadder” sērijas,” teica Robinsons, kurš populārajā seriālā spēlēja varoni Boldriku. “Esmu ar to runājis ar gandrīz visiem seriāla aktieriem.”

Taču viņš norāda, ka lielākā problēma būšot finansējuma atrašana aktiera Hjū Lorija honorāram. Lorijs atveidoja galveno lomu milzu popularitāti ieguvušajā medicīnas seriālā “House MD” (“Doktors Hauss”).

“Vienīgā problēma ir Hjū honorārs. Viņš tagad ir liela zvaigzne. Vai vismaz tā viņam gribētos domāt,” intervijā laikrakstam “The Sun” sacīja Robinsons.

Aktieris uzskata, ka viņam, Lorijam un Rovanam Atkinsonam atgriešanās pie vecajām lomām varētu būt liels risks. “Jaunajām sērijām būs uzlikta ļoti augsta latiņa,” viņš uzskata. “Cilvēki ne tikai atceras oriģinālu, bet arī savas dzīves laiku, kad tas tika demonstrēts. Tas ir liels risks.”

Seriāla “Blackadder” scenārists Ričards Kērtiss 2008. gadā runāja par iespējamo turpinājumu, kura darbība varētu notikt 60.gados. “Melnā čūska nogalinās Kenediju, un tā būs liela kļūda. Mēs izlēmām par labu 60. gadiem, jo tas bija ļoti krāšņs laiks. Tad bija daudz izmanīgu uzņēmēju,” atklāja Kērtiss.

Seriāls tika izrādīts no 1983. līdz 1989. gadam. 1999. gadā iznāca filma “Blackadder: Back And Forth” (“Melnā čūska: Turp un atpakaļ”), ar ko noslēdzās “Blackadder” sāga.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+