×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.2°C
Meldra, Meldris, Melisa
Sestdiena, 21. jūlijs, 2018
30. jūnijs, 2017
Drukāt

Varētu veidot izmeklēšanas komisiju “oligarhu sarunu” izvērtēšanai (15)

Foto - Evija Trifanova/LETAFoto - Evija Trifanova/LETA

Andris Piebalgs

“Vienotība” varētu rosināt parlamentārās izmeklēšanas komisijas veidošanu saistībā ar žurnālā “Ir” publicētajām “oligarhu sarunām”, sacīja partijas priekšsēdētājs Andris Piebalgs.

Piebalgs pastāstīja, ka pašlaik notiek šīs ieceres apspriešana un, saņemot kolēģu atbalstu, šāds priekšlikums tiks izteikts koalīcijas partneriem.

Politiķis akcentēja, ka faktus, kas parādās šajās sarunās nevar atstāt bez ievērības. Iedzīvotājiem ir jāzina, ka politiskā sistēma Latvijā pašlaik nav tāda, tā ir mainījusies un tai var uzticēties, klāstīja Piebalgs.

Viņaprāt, vienīgais veids, lai izvērtētu šo situāciju, būtu parlamentārās izmeklēšanas komisijas izveide.

Jau ziņots, ka viesnīcā “Rīdzene” noklausītās politiķu un uzņēmēju sarunas kalpoja kā viens no galvenajiem pierādījumiem tā dēvētajā oligarhu lietā, kas tika ierosināta 2011.gadā pēc Krimināllikuma pantiem par kukuļņemšanu, kukuļdošanu, noziedzīgi iegūtu finanšu līdzekļu legalizēšanu, dienesta stāvokļa ļaunprātīgu izmantošanu un valsts amatpersonām likumā noteikto ierobežojumu pārkāpšanu. Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs šo lietu izmeklēja vairākus gadus, tomēr izrādījās, ka noklausītās sarunas nav pietiekams pierādījums apsūdzību celšanai, tāpēc kriminālprocess tika izbeigts.

Pievienot komentāru

Komentāri (15)

 1. Ja politiskā sistēma Latvijā ir mainījusies un partijām tagad var uzticēties,tad nav ko stiept gumiju! Tas jāpierāda ar darbiem,nevis tukšu vāvuļošanu!

 2. tad veido, neļerini. Un izmeklē, ne meklē. Kā riebjas oranžie, sarkanā un dzeltenā maisījums.

 3. Izmeklēšanas komisiju Piebalga izmeklēšanai , par komisāra darbību ES par naudas izlietojumu āfrikas un āzijas piešķirtās naudas izlietošanu, par kuru iepirkti ieroči , kas radīja bēgļu plūsmu uz Eiropu! ( fakts- EURONEWS EKSPRES INTERVIJAS PASTĀSTS)

 4. Lai būtu rezultāts Atbildēt

  Ar darba grupas sēžu translēšanu Latvijas televīzijā!

 5. Tiešām, – izmeklēšanas komisiju, piesaistot spečukus – nupat bez darba palikušo Panteļejevu, arī D.Jobelis noderētu, un rezultāts ( čiks) ari iepriekš zināms.
  Jo runa jau iet tikai par “sīkumu” ( Maizītim pa rīkli!) trešās varas sagrābšanu vai valsts apvērsumu.

 6. darba grupu noteikti vajag!!

 7. Tikpat bezjēdzīgu kā čekas maisu komisiju? Naudu nav kur likt? Atdoties Veselības ministrijai.

 8. Kārtējais Piebalgs murgs. Efektīga laika nosišana

 9. Nožēlojamie āksti! Kura parlamentārās izmeklēšanas komisijas ,,darbs,, beidzies ar rezultātu?

 10. Varēt’ iepazīties, izpētīt, caurskatīt, pārspriest, izvērtēt un visbeidzot uzrakstīt vienu smuk’ ziņojum’, ko iebāzt dziļi jo dziļi ierēdņu… papīr’ kaudzē! 🙂

 11. Vajadzētu, BET…… Nevajag pamest domu kā sunim kaulu zinot, KA JURIDISKI TAS NAV TIK VIENKĀRŠI?????????? PIERĀDĪJUMI??? KUR VIŅI IR????

 12. Tas ir obligaati jaadara.

 13. Kuram Saeimas deputātam uzradās vajadzība pēc piemaksas?

 14. Aktivitātes imitācija

 15. Te pienāca Kinzulis - Atbildēt

  kriminālajā pasaulē ar pietiktu, lai saprastu ar ko lieta grozās – te pētīs, meklēs, kā Latenergo 3 miljonus… – pazuda…

Draugiem Facebook Twitter Google+