×
Mobilā versija
+13.9°C
Jurģis, Juris, Georgs
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
3. aprīlis, 2014
Drukāt

Franks Gordons: Putinam nav ko lepoties ar saviem starptautiskajiem draugiem (6)

Foto - AFPFoto - AFP

Analizējot balsošanas rezultātus ANO Ģenerālajā Asamblejā, kuras rezolūcijā referendums Krimā par pievienošanos Krievijai tika atzīts par neleģitīmu un atbalstīta Ukrainas teritoriālā integritāte, metas acīs, cik vārgs bijis atbalsts Krievijas agresijai. Pret minēto rezolūciju balsoja, līdzās Putina Krievijai, šāds desmitnieks: Eiropas “pēdējā diktatora” Lukašenko vadītā Baltkrievija, no Maskavas daudzējādā ziņā atkarīgā Armēnija, komunistiskā Kuba un tai ideoloģiski radniecīgā “bolivariskā” Venecuēla, līdzīgas nokrāsas Nikaragva un Bolīvija, Sīrija (lasi – despota Asada kliķe), staļiniskā murgu valsts Ziemeļkoreja, Sudāna, kuras prezidents Omars al Baširs pasaulē atzīts par teroristu, un Zimbabve, kuras prezidents Mugabe ir līdzīgs plēsoņa. Putinam ar tādiem draugiem nav ko lepoties. Kā mēdz teikt krievi – kad zivju nav, arī vēzis ir zivs.

Iespaidīgs ir tas valstu simts, kas rezolūciju atbalstīja. Man prieks par to, ka līdzās Eiropas Savienības dalībvalstīm par to balsoja Gruzija un Azerbaidžāna. To, ka Ķīna piesardzīgi atturējās, var saprast. Un Kazahstāna, kura arī atturējās, nesekoja Baltkrievijai un Armēnijai, kaut gan tā arī pievienojas Muitas ūnijai, t.i., Eirāzijas Savienības iedīglim.

24 valstis, kā liecina sēdes protokols, balsojumā nepiedalījās, t.i., nebija klāt un, var teikt, aizbēga no atbildības. Man kā Izraēlas pilsonim un patriotam ir kauns par to, ka šī valsts ir šo gļēvuļu vidū, līdzās Irānai (!), Serbijai, Kirgizstānai, Turkmenistānai, Emirātiem, Marokai, Jemenai…

Ja ņem vērā, ko ASV dara Izraēlas labā, tās nostāja šai gadījumā ir nepateicīga.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

  1. Vova:RuSSism Put in-Defolt Put out.

  2. pukins tieshaam nav vaarda prizidents veerts – bet vienk. mestnij pacan, ticis pie varas, par ko nebriinos briinumzemee….sekas redzam, meeraas ar kraaninjiem…dzeshovka…kam vairaak ljimonu, tas gudraaks, ne vairaak

  3. Interesanti, kāpēctad Izraēla atturējās no balsošanas ANO? Vai tāpēc,ka tā sevi arī uzskata par agresoru un tāpēc cer uz krievijas atbalstu tuvākā vai tālākā nākotnē vai arī Izraēlas politiku nosaka postpadomju Birabidžanas ēbreji, kuri tagad tur savairojušies lielā daudzumā? Gan jau uz viņu balsīm cer ne viena vien partija.

  4. Iespējams Krima stipri sakustinās pasaules līdzsvaru. Putina režīms savu nākotni ir cieši sasaistījis ar absolūtu krievu šovinismu. Valstī neaptveramos apjomos tiek producēti materiāli (filmas, grāmatas, “zinātniski” pētījumi, raksti), kuru kopasavilkums. 1) visas pasaules problēmas ir no žīdiem un visi Krievijai nelabvēlīgie politķi ir žīdi; 2) ASV ir ļauna valsts, kura visu izposta un ir pilnīgi bankrotējusi, 3) Eiropa ir pasaules galvenā problēma ar pilnīgu morālu sabrukumu, par laimi tik izpuvusi, ka tuvākajā laikā tiks krievu kolonizēta bez šāviena; 4) visu proble’mu atruisinājums ir izredzētā tauta – krievi, kuri ir pašas morāles un gudrības iemiesojums, tāpēc ortodoksi un krievu valoda tūlīt valdīs pār pasauli. Radikālākie jau ir aizdomājušies, ka cilvēce ir ieradusies no kosmosa. Citplanētiešu tiešie pēcteči ir krievi, pārējie ir radušies no kopošanās ar dzīvniekiem. Diez vai to var nepamanīt un gan jau arī Frenks Gordons to ir pamanījis. Kamēr tas ir brīvas preses dīvaina izpausme, pasaule vienkārši klusēja. Ko visu nesaraksta. Visas reliģiskās sektas drukā vezumus visādu muļķību. Šobrīd pasaule sāk saprast, ka kaut kas ir nogulēts (vai gandrīz). Un visas šīs muļķības ir kļuvušas par kādas valsts ideoloģiju un strauji iet uz to, ka vienīgo, jo tur drīz cenzūra pārspēs Staļina laikus, ka ideoloģija ir sākusi reāli darboties uz tankiem un snaiperu šautenēm. Latviešiem arī patīk stāstīt mītu, ka esam atnākuši no Indijas. Tāpēc gan nav radusies ideja anektēt kādu Indijas štatu kopā ar mums brālīgajiem indiešvalodīgajiem. Cik tālu tie tanki aizies šoreiz? Slimība ir ielaista.

  5. Pūķins nav nopietni ņemams valstsvīrs — tāpat kā viņa dažādie “draugi”. Labākais ierocis pret šo varas uzurpatoru ir ekonomiskās sankcijas. Ja tās būs konsekventi no ASV un ES piemērotas, tad Krievija ātri nonāks bankrotā. Ka kādā brīdī šī Ļaunuma impērija izirs, par to nav šaubu. Ukraina atgūs Krimu un Latvija atgūs nolaupīto Abreni.

Draugiem Facebook Twitter Google+