foto – Renārs Buivids / Barons

Vari trāpīt 9 no 10 tālmetieniem? “Barons” var! 0

“Barons” basketbolisti Baltijas līgas spēlē Kedaiņos trāpīja 14 tālmetienus un ar 95:84 pārspēja “Nevežis” komandu.

TESTS. Jūsu īkšķu novietojums, sakrustojot pirkstus, atklāj daudz par jūsu personību 12
7 produkti, kas visiem šķiet veselīgi, taču patiesībā tādi nav 16
“Pasažieriem bez sejas maskas var tikt atteikta iekāpšana transportlīdzeklī!” Paziņojums autobusa salonā samulsina braucēju 55

“Barons” pirmajās minūtēs ar aktīvu aizsardzību, brīžiem vienu pretinieku sedzot divatā, sajauca “Nevežis” uzbrukuma ieceres un savējās atrada no trīspunktu līnijas. Iekrita viens, otrs, trešais… Gadās. Šoreiz “Barons” pirmajā puslaikā turpināja bombardēt Kedaiņu grozu ar 90 procentu precizitāti un sanākušie līdzjutēji to vēroja ieplestām mutēm – 8 no 9, 9 no 10, 10 no 11. Pa trīs reizēm nekļūdīgi meta Dāvis Geks un Kristaps Mediss, divreiz Roberts Freimanis, vienreiz – Reinis Strupovičs. Ar tādu precizitāti un tikai trīs kļūdām rīdzinieku +21 (53:32) bija likumsakarīgs iznākums.

Ar iegūto pārsvaru pietika, lai otrajā puslaikā nosargātu uzvaru – 95:84. Visā spēlē baroni trāpīja 14 no 21 trīspunktu metiena.

BALTIJAS BASKETBOLA LĪGA
“Nevežis” – “Barons” 84:95
(10:20, 32:53, 53:71). Petrilevičs 30, Petrukonis 14, Vaitkus 11; Mediss 22, Geks 18, Krestiņins 17.