Mobilā versija
+1.9°C
Haralds, Almants
Ceturtdiena, 23. februāris, 2017
28. novembris, 2014
Drukāt

Varmāka Līvānos aplaupa veiksmīgu azartspēlmani (1)

Foto: shutterstock.comFoto: shutterstock.com

Ilustratīvs foto.

Līvānos 1991. gadā dzimis vīrietis 26.novembra naktī, pielietojot fizisku spēku pret 1961. gadā dzimušu vīrieti, atņēma somu ar naudu, kuru cietušais laimējis spēļu zālē, liecina Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldē.

Uzbrukums notika brīdī, kad cietušais ar laimēto naudas summu izgāja no spēļu zāles. Izraujot somu ar naudu, laupītājs metās bēgt, taču upuris nebija gatavs tik viegli padoties un zaudēt spēļu zālē laimēto summu. Tāpēc viņš metās laupītājam pakaļ un ātri vien viņu panāca.

Operatīvi reaģējot uz izsaukumu, drīz vien notikuma vietā ieradās policijas darbinieki, kuri aizturēja iespējamo uzbrucēju, 1991.gadā dzimušu vīrieti. Par laupīšanu uzsākts kriminālprocess.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Modri,tu esi malacis(!!!),jaunu puiku panaci!

Beidzot grib mazināt nodokli pārtikai (4)Vienojas izvērtēt iespēju līdz 5% samazināt PVN Latvijā audzētiem augļiem, dārzeņiem un ogām
Streičs: Sveikt vīriešus Padomju armijas dienā ir tumsonība un kauns (16)Liekas absurdi – kopš Latvijas neatkarības atjaunošanas pagājuši jau turpat 27 gadi, bet joprojām ir cilvēki, kuri atzīmē armijas dienu, un šajā
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Draugiem Facebook Twitter Google+