×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.1°C
Bernhards, Boriss, Rojs
Pirmdiena, 20. augusts, 2018
10. marts, 2017
Drukāt

Varonīgs aculiecinieks Rīgas kanālā aizpeld pēc nelaimē nokļuvušas kaķenītes (16)

Foto - Rīgas pašvaldības policijaFoto - Rīgas pašvaldības policija

Vakar neilgi pēc pulksten 23 Rīgas pašvaldības policijas darbinieki kanālmalā netālu no operas pamanīja kādu vīrieti, kurš stāvēja nogāzē pie kanāla. Pieejot pie vīrieša, policisti pamanīja, ka viņš piegājis pie kanāla malas, jo ūdenī pamanījis kaķi, kurš saviem spēkiem nespēja tikt ārā. Aptuveni tajā pašā brīdī pie kārtības sargiem piesteidzās restorāna “Kolonāde” darbinieks, kurš arī bija ieraudzījis radušos situāciju un bija nolēmis palīdzēt.

Restorāna darbinieks bija paņēmis līdzi trepes. Domājot, kā atrisināt situāciju, pirmais aculiecinieks ieminējās, ka viņam ir pieredze ziemas peldēšanā un viņš varot kaķim aizpeldēt pakaļ, ja vien būs, kur drošības pēc pieturēties. Sacīts – darīts! Ar trepju palīdzību tika ielauzts ledus, lai peldētājam tiktu atbrīvots ceļš, bet pats aculiecinieks pa to laiku noģērbās. Pieturoties pie trepēm, vīrietis ielīda saltajā kanāla ūdenī un notvēra kaķi.
Uzreiz pēc tam policisti paņēma kaķi un palīdzēja vīrietim izkāpt no krastā.

Varonīgajam aculieciniekam policisti piedāvāja pēc peldes pārbaudīt veselību pie mediķiem, taču viņš no šīs iespējas atteicās. Policisti pateicībā par palīdzību vīrietim paspieda roku, un viņš devās prom. Tikmēr restorāna darbinieks piedāvāja kaķi aizvest līdz viņa darbavietai, kur minka varētu nedaudz sasildīties. Brīdi vēlāk kaķenīte jau bija restorāna telpās un tika ietīta pledā, bet vēl nedaudz vēlāk kārtības sargi kopā ar izpalīdzīgo restorāna darbinieku ar ekipāžu devās uz klīniku “Dr. Beinerts”, kur kaķenītei tika pārbaudīts veselības stāvoklis.

Pašlaik kaķenīte jau ir atkopusies, un ir noskaidrots, ka viņas pastāvīgā dzīvesvieta ir pie operas. Kaķenīte agrāk bijusi programmā “Noķer – sterilizē – atlaiž”, tādēļ pēc pilnīgas atveseļošanās tiks palaista atpakaļ uz ielas. “Taču varbūt ir pienācis laiks viņai sarūpēt īstas mājas, tādēļ ikvienu interesentu aicinām līdz rītdienai zvanīt uz klīniku – 67 288 539, lai pieteiktos būt par kaķenītes jauno īpašnieku,”aicina pašvaldības policija.

Pašlaik gan kaķenīte joprojām ir tramīga un viegli nedodas rokās. Tāpat viņa šņāc uz ikvienu, kas viņai pieiet klāt, un pašlaik nav iespējams noteikt, kāds būs viņas raksturs, ja viņa uzsāks dzīvi kārtīgā mājvietā pie cilvēkiem. “Tādēļ aicinām par īpašnieku pieteikties tikai patiešām atbildīgiem saimniekiem, kuri ir gatavi būt pacietīgi un ieguldīt laiku kaķa attīstībā,” pauž pašvaldības policija.

Pievienot komentāru

Komentāri (16)

 1. Tā sauc vārdā cilvēku – VARONIS!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Š0reiz dzīvnieku izglāba…Un simts cilvēkus izglābs! Dievs lai viņu svēta mūžīgi mūžos!

 2. Luuk, shaadi dzeki ir SEXY!!

 3. Pats Dr. Beinerts, kaķenītei pārbaudīja veselības stāvokli ,lai pašvaldības policija ir gatava būt pacietīga un iegulda laiku kaķa attīstībā,”

 4. Patīkama informācija, paldies labam cilvēkam.

 5. Latvijas varoņi! Puiši, Latvija ar jums var lepoties!

 6. NU TAADAM JAADOD MAAJAS NOTEIKTI ,HEI GLAABEJ ,BUS UZTICAMS DRAUGS 🙂

 7. Kādi lieliski cilvēki! Paldies!

 8. Paldies puišiem par labestību!

 9. Āra kaķi šņāc ne tāpēc, lai uzbruktu, bet, lai sevi aizsargātu.

 10. Šito skaistuli arī esmu pamanījusi, bet viņa tur nav viena. Kāds prieks, ka mums vēl ir tādi cilvēki, kuri nav vienaldzīgi.

 11. Pozitīva un priecīga ziņa par labiem cilvēkiem ! Lai viņiem un kaķītim veicas. Mēs ģimenē arī esam mājas devuši pamestiem 7 kaķīšiem un 3 suņiem 🙂

 12. Liels paldies puišiem, kuri palīdzēja dzīvnieciņam. Tik daudziem būtu ko pamācīties no šiem cilvēkiem. Cilvēkiem ar lielo burtu.
  Vai kaķenīte pieradīs pie cilvēkiem,grūti pateikt.Man paša kaķene bija noslēpusi bērnu un to pie manis atveda jau tādu, kurš pats ēd. Kaķene devās uz citiem medību laukiem, bet kaķēns, nu jau pusaudzis, dzīvo telpās un rokās nedodas. Pilnīga neuzticēšanās. Ja ienāk ciemiņi, tad kaķēns paniskās bailēs paslēpjas un parādās tikai pēc laba laiciņa, kad ciemiņi ir prom. Piebildīšu, ka istabās dzīvo vēl divi kaķi, kuri ir draudzīgi pret cilvēkiem.

 13. Cik cilvēcīga attieksme!
  Ir vēl arī pie mums brīnišķīgi cilvēki!
  Lai viņiem veicas!

 14. Ir arī labi darbi un nevis kā ZZS Vējonim kopā ar Šleseru banketā – vismaz kaķītis izglābts – tikai cik tā sēdēšana valstij vēlāk izmaksās?

Draugiem Facebook Twitter Google+