×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.5°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
13. oktobris, 2014
Drukāt

Vārti uz pārmaiņām. Ko Saules un Mēness aptumsumi nes katrai zodiaka zīmei?

1. Aptumsumi astroloģijā - vārti uz pārmaiņām

1no13
Foto - FotoliaFoto - Fotolia

Saules un Mēness aptumsumi astroloģijā tiek uzskatīti par enerģijas koncentrācijas punktiem, sava veida portāliem, kas atver jaunas iespējas un atnes pārmaiņas. Aptumsumu interpretācija astroloģijā tiek saistīta ar jaunmēness un pilnmēness fāzēm, kad tās sakrīt ar Mēness mezglu asi, kura savukārt veidojas savstarpēji mijiedarbojoties Zemes orbītai ap Sauli un Mēness orbītai ap Zemi, žurnālā “Māksla Mīlēt” raksta astroloģe Lana Lapiņa.

Mēness mezglu ass simboliski norāda uz cilvēka attīstības virzienu, ietverot gan svarīgus dzīves pavērsienus, gan arī likteņa dotas mācību stundas. Enerģijas plūsma šajā laikā ir tik spēcīga, ka kļūst gandrīz neiespējami virzīties pret straumi vai censties izmainīt radušos apstākļus. Aptumsumi signalizē mums par kāda attīstības cikla sākumu vai noslēgumu, un tie var aktivizēt gan pozitīvus, gan arī negatīvus notikumus mūsu dzīvē. Aptumsumi parasti izraisa pēkšņas pārmaiņas biznesā un attiecībās, iespējamas negaidītas šķiršanās un zaudējumi vai tieši otrādi – tie dod impulsu svarīgu attiecību vai projektu sākumam, citu svarīgu lēmumu pieņemšanai. Liktenīgums šajā kontekstā nozīmē cilvēka iepriekš veiktās brīvās gribas izvēles, kuras mums ir jāpiedzīvo cēloņu un seku nosacījumu ietvaros. Tie ir punkti laikā un telpā, kad cilvēkam rodas iespēja mainīt dzīves ceļa virzību vienā no divu pretnostatīto vektoru virzieniem.

Cilvēks var izvēlēties evolucionāro ceļu un garīgo izaugsmi vai arī iet pa involūcijas ceļu, kas neizbēgami pastiprinās iekšējās neatrisinātās problēmas. Idejas, piedāvājumi, projekti un cilvēki, kas ienāk mūsu dzīvē aptumsumu periodos, var kļūt par daļu no mūsu dzīves uz ilgu laiku.

MĒNESS APTUMSUMS tiek saistīts ar kaut kāda dzīves posma noslēgumu vai nobriedušas situācijas realizēšanos. Tā ir maksimāla kādu svarīgu jautājumu vai problēmu izpausme dzīvē. Tā var būt arī krīze, kuras rezultātā kaut kas tiks kardināli mainīts.

Situācija un apstākļi pēc aptumsuma vairs nepaliks kā līdz šim. Tas ir laiks, kad priekšplānā izvirzās attiecību jautājumi, juridiskie strīdi un atklāti konflikti. Mēness aptumsums var atnest ilgi cerēto tikšanos vai arī pielikt punktu sen briedušām domstarpībām. Tas, kas tiek sagrauts šajā periodā, ir ļoti grūti atjaunojams iepriekšējā līmenī.

SAULES APTUMSUMS savukārt atver jaunu dzīves ciklu. Tas izvirza priekšplānā lietas, kuras tuvākajā nākotnē prasīs neatliekamu uzmanību un risinājumu. Tās var būt jaunas perspektīvas, kuru aktivizēšanās pamazām attālinās un aizvirzīs pagātnē sevi izsmēlušas situācijas un cilvēkus.

Oktobrī daļējs Saules aptumsums norisināsies 23. oktobrī Skorpiona zīmē.

 1. Aptumsumi astroloģijā - vārti uz pārmaiņām
 2. AUNS
 3. VĒRSIS
 4. DVĪŅI
 5. VĒZIS
 6. LAUVA
 7. JAUNAVA
 8. SVARI
 9. SKORPIONS
 10. STRĒLNIEKS
 11. MEŽĀZIS
 12. ŪDENSVĪRS
 13. ZIVIS

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+