Latvijā
Rīga

Vārtījās pa zemi un plātījās: meitenes atrod uz ielas pēc nezināmu tablešu lietošanas1

Foto – Shutterstock

10. marta naktī Rīgas pašvaldības policija, patrulējot Vecmīlgrāvī, pamanīja kādu manāmi iereibušu jaunieti sabiedriskā transporta pieturvietā. Jaunā sieviete vārtījās pa zemi, plātījās ar rokām un bļaustījās. Līdzās viņai atradās vēl viena jauniete, kura policistu ierašanās brīdī iegāja blakus esošajā spēļu zālē.

Policisti apstājās un piecēla apreibušo jaunkundzi kājās, apsedza ar pašas jaku un turēja, lai viņa nenokrīt no soliņa. Vienlaikus izsaukti Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbinieki. Jaunās sievietes uzvedība liecināja par narkotisko vielu reibumu. Lai noskaidrotu notikušā apstākļus, policisti devās pakaļ otrai jaunietei.

Meitene, atgriežoties notikuma vietā, uzvedās adekvāti, taču pēc pāris minūtēm arī viņa sāka grīļoties un vairs nespēja nostāvēt kājās. Gaidot mediķus, viena no viņām atzinās, ka pirms tam iedzērušas nezināmas izcelsmes tabletes.

Drīz pēc tam notikuma vietā ieradās mediķi, kuri apskatīja abas jaunietes un konstatēja, ka tikai vienai ir nepieciešama hospitalizācija. Savukārt otra pārkāpēja nogādāta Valsts policijas iecirknī turpmāko procesuālo darbību veikšanai.

LA.lv