Mobilā versija
Brīdinājums -1.3°C
Alma, Annemarija
Sestdiena, 25. februāris, 2017
3. decembris, 2013
Drukāt

Vārvē tiek pie jauna autobusa skolēnu pārvadāšanai

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Ventspils novada dome Vārves pagastam sarūpējusi jaunu autobusu skolēnu pārvadāšanai pagastā, kultūras pasākumu apmeklēšanai un citiem izbraucieniem, kuros varēs piedalīties pagasta iedzīvotāji, portālu “LA.lv” informēja novada pārstāve Marlena Zvaigzne.

Iepriekšējais autobuss, ko Vārvē izmantoja skolēnu pārvadāšanai, avarējis, tādēļ vajadzēja iegādāties jaunu. Tas no “Moller Auto Ventspils” nopirkts par 39 357 latiem. Pašvaldība izmantojusi iespēju saņemt aizņēmumu Valsts kasē, atzīmēja Ventspils novada pārstāve.

Saņemt jauno busiņu ar 19 sēdvietām Ventspilī ieradās vairāki Vārves pagasta pārvaldes darbinieki, arī pārvaldes vadītāja Gunita Ansone un šoferis Ojārs Frīdenbergs. Pasniedzot viņam dzeltenā spēkrata atslēgas, “Moller Auto Ventspils” izpilddirektors Uvis Braunfelds izstāstījis, kā darbināms jaunais autobuss, un novēlējis veiksmīgu ceļu.

Zvaigzne atzīmē, ka tāpat Ventspils novada pašvaldība ir izsludinājusi konkursu par autotransporta iegādi skolēnu pārvadāšanai Tārgalē un Piltenē. Tur jauni autobusi varētu būt nākamajā mācību gadā. Tādējādi visā novadā būs nodrošināta audzēkņu nogādāšana skolā un nebūs jāizmanto citu firmu piedāvātie transporta pakalpojumi.

Pievienot komentāru

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotību (2)Deputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (3)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+