×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.2°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
3. decembris, 2013
Drukāt

Vārvē tiek pie jauna autobusa skolēnu pārvadāšanai

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Ventspils novada dome Vārves pagastam sarūpējusi jaunu autobusu skolēnu pārvadāšanai pagastā, kultūras pasākumu apmeklēšanai un citiem izbraucieniem, kuros varēs piedalīties pagasta iedzīvotāji, portālu “LA.lv” informēja novada pārstāve Marlena Zvaigzne.

Iepriekšējais autobuss, ko Vārvē izmantoja skolēnu pārvadāšanai, avarējis, tādēļ vajadzēja iegādāties jaunu. Tas no “Moller Auto Ventspils” nopirkts par 39 357 latiem. Pašvaldība izmantojusi iespēju saņemt aizņēmumu Valsts kasē, atzīmēja Ventspils novada pārstāve.

Saņemt jauno busiņu ar 19 sēdvietām Ventspilī ieradās vairāki Vārves pagasta pārvaldes darbinieki, arī pārvaldes vadītāja Gunita Ansone un šoferis Ojārs Frīdenbergs. Pasniedzot viņam dzeltenā spēkrata atslēgas, “Moller Auto Ventspils” izpilddirektors Uvis Braunfelds izstāstījis, kā darbināms jaunais autobuss, un novēlējis veiksmīgu ceļu.

Zvaigzne atzīmē, ka tāpat Ventspils novada pašvaldība ir izsludinājusi konkursu par autotransporta iegādi skolēnu pārvadāšanai Tārgalē un Piltenē. Tur jauni autobusi varētu būt nākamajā mācību gadā. Tādējādi visā novadā būs nodrošināta audzēkņu nogādāšana skolā un nebūs jāizmanto citu firmu piedāvātie transporta pakalpojumi.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+