×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.3°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
5. septembris, 2014
Drukāt

Vasarā neauglības ārstēšanai saziedo gandrīz 5,5 tūkstošus eiro

Foto - Stock.xchngFoto - Stock.xchng

„Ziedojumu vākšanas kampaņā, lai palīdzētu ģimenēm piepildīt sapni par sen gaidīto bērniņu, vasaras trijos mēnešos ir saziedoti gandrīz 5,5 tūkstoši eiro,” informē Laila Vārtukapteine, SIA „ELVI Latvija”, kas ir galvenā neauglības ārstēšanas kampaņas atbalstītāja un idejas autore, komercdirektore.
„Bērns ir lielākā laime un brīnums – savā profesijā pārliecinos par to ik dienu. Tomēr diemžēl arī Latvijā arvien vairāk ir tādu pāru, kam daudzu un dažādu iemeslu dēļ sapni par pašu mazuli ir grūti vai bez medicīniskās palīdzības pat neiespējami piepildīt. Neauglība arvien biežāk tiek konstatēta salīdzinoši jauniem cilvēkiem un pat tad, ja pārim jau ir viena vai vairākas atvases. Nereti šajos gadījumos ģimenes sadzīvo, pieņemot to kā pašsaprotamu likteni,” atzīst Māris Arājs, klīnikas EGV, kas arī ir viena no galvenajām kampaņas atbalstītājām, vadītājs. „Tāpēc aicinām ikvienu Latvijas ģimeni nesadzīvot ar diagnozi „neauglība”, nepaturēt problēmu sevī, bet rīkoties un pieteikties kampaņai, aizpildot elektronisko pieteikuma formu klīnikas EGV mājaslapā: http://ejuz.lv/bernins!”
Savukārt, ja Tu vēlies palīdzēt finansiāli:
• ziedo speciālajās akcijas kastītēs, kas atrodas visos veikalos ELVI, „DOMO”, „AlkOutlet”, ātrās ēdināšanas restorānos „Hesburger” un klīnikā EGV,
• zvani 90006282 (viens zvans ir 1,42 eiro) vai
• veic pārskaitījumu uz ziedojuma kontu LV37HABA0551034195731.

„Pateicamies ikvienam, kas ziedojot vai vienkārši ar labām domām atbalstot, vēlas palīdzēt kādai ģimenei kļūt laimīgākai. Tā visa rezultāts – veseli un ņipri bērni – patiesi ir ļoti skaists un aizkustinošs,” komentē mājsaimniecības lielveikala „DOMO”, kas ir viens no kampaņas atbalstītājiem, finanšu direktore Juta Jākobsone-Ābola.
Pērnā gada nogalē finansiālais atbalsts, pilnībā apmaksājot medicīnisko apaugļošanas kursu, tika piešķirts desmit ģimenēm no visas Latvijas (divām no Rīgas, Vidzemes, Latgales, Zemgales, Kurzemes), no kurām trijas jau ir sava bērniņa gaidībās.
Padarīt Latviju bagātāku aicina biedrība „Labu darot” ar nacionālo mazumtirgotāju ELVI, klīniku EGV, mājsaimniecības lielveikalu „DOMO”, ātrās ēdināšanas restorānu ķēdi „Hesburger”, veikalu-noliktavu „AlkOutlet” un dzelzceļa starptautisko pasažieru pārvadātāju „L-Ekspresis”. Papildu informāciju par kampaņu var meklēt biedrības „Labu darot” mājaslapā: www.labudarot.lv.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+