×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.2°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
11. jūlijs, 2013
Drukāt

Vasaras piedzīvojums – “LMT Summer Sound”


Publicitātes fotoPublicitātes foto

Divas dienas, 12. un 13. jūlijā Liepājas Jūrmalas parkā un pilsētas pludmalē norisināsies vērienīgais “LMT Summer Sound” festivāls, kas šogad notiek jau trešo reizi, aicinot baudīt sauli, jūru, vēju un mūziku uz trim skatuvēm, vērojot talantīgāko pašmāju un lielisku ārvalstu mūziķu uzstāšanos – kopumā ap 100 grupu, skatuves mākslinieku un dīdžeju.


 

“Mūsu mērķis ir “LMT Summer Sound” padarīt par vasaras skaļāko notikumu populārās mūzikas jomā Latvijā un ikviena festivāla apmeklētāja Lielo Vasaras Piedzīvojumu,” stāsta festivāla direktors Uldis Akselrods. Šogad festivāls piedzīvos arī ievērojamas izmaiņas skatuvju izvietojuma ziņā. Pirmoreiz reizē ar festivālu Liepājā notiks arī ikgadējie Jūras svētku pasākumi.

Festivālā Lielās skatuves galvenie pašmāju mūziķi ir “Prāta vētra”, kuriem pēc veiksmīgas uzstāšanās leģendārajā Glastonberijas festivālā, kā arī citos Eiropas vasaras mūzikas festivālos, šis ir vienīgais lielformāta koncerts Latvijā, kā arī Linda Leen, kura uzstāsies ar pavadošo grupu “The Gray Cardinals”. Savukārt galvenais Lielās skatuves ārzemju mākslinieks šoreiz ir deju zāļu pavēlnieks Mika, īstajā vārdā Maikls Holbrūks, kuram šī nav pirmā viesošanās Latvijā. Tāpat Liepājā uzstāsies arī slavenā hita “I Need A Dollar” izpildītājs, amerikāņu mūziķis Aloiju Blaku.

Uz Cēsu Alus skatuves, kura mainīs savu atrašanās vietu, uzstāsies vairākas pieredzējušas un jaunas, daudzsološas, grupas. Savu vienīgo uzstāšanos kādā no Latvijas festivāliem sniegs Latvijas pagānmetāla grupa “Skyforger”. Tautas mūzikas sadaļu šoreiz papildinās arī vieni no Latvijas rokmūzikas stūrakmeņiem – “Dzelzs Vilks”. Grupa uzdrošinājusies sapludināt latviešu tautas mūziku ar savu oriģinālmūziku, dibinot “Dzelzs Vilka” Jauno Jāņu orķestri, kura vērienīgākā uzstāšanās notiks tieši festivāla ietvaros. “LMT Summer Sound” programmu papildina arī elektroniskās mūzikas apvienības “Riga Metro” un “Uknown Crusade”, leģendārā pankgrupa “Inokentijs Mārpls”, smagā metāla skatuves pārstāvji “Burned in Blizzard” un Čeļabinskas roka apvienība “Tomas”.

Tāpat festivālā plaši būs pārstāvēts „I Love You Records” ar savu šā brīža Latvijas mūzikas aktuālāko grupu „The Sound Poets”, vēl tik plaši nezināmām grupām „Momend”, „Carnival Youth”, „Parara”, kā arī grupām no Igaunijas – «Zebra Island» un «Sybil Vane». Savu festivāla debiju piedzīvos Arņa Račinska jaunā grupa «Laika Suns».

Festivālā dīdžeju teltī, kas nodēvēta par „Burn Dance Tent”, uzstāsies Londonā dzīvojošais Kriss Hovels, Ukrainas dīdžej „iO” un Joss, tādi pašmāju pieprasīti dīdžeji kā Bogdans Tarans, Max Lomovs un Kaspars Kondrats. Arī deju telts šogad būs mainījusi savu atrašanās vietu un atradīsies tuvāk festivāla pludmales ieejai.

Konkursa kārtā izvēlētas arī piecas jaunās grupas: „Dabasu Durovys”, „The Soul Scouts”, „Quartet of Five”, „Crow Mother” un „White Shade”, kas kāps uz „Sound Factory” un cīnīsies par galveno balvu – bezmaksas dziesmas ierakstu prestižajā studijā „Sound Division Studios”.

Festivāla organizatori norāda, ka Liepājā vajadzētu ierasties laicīgi, lai izvairītos no sastrēgumiem piektdienas vakarā, kas ir neizbēgami šosejas remonta dēļ.

 

VARBŪT NODER

Biļetes – „Biļešu serviss” tirdzniecības vietās, www.bilesuserviss.lv, ekase.lv.

Cena – Ls 18 un 20; VIP biļete – Ls 30 un 40.

Festivālam ir sava telšu pilsētiņa, kuras ieejas biļetes vari iegādāties, pērkot to komplektā ar festivāla biļeti. Šo biļeti varēsi iegādāties arī uz vietas festivālā (Ls 3).

 

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+