×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.1°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
13. jūnijs, 2016
Drukāt

Vasaras pilnziedā Tērvetes dabas parks piedāvā tauriņu māju, izjādes un veiklības takas

Foto - mammadaba.lvFoto - mammadaba.lv

Latvijas valsts mežu dabas parkā Tērvetē ir sākusies vasara, noziedējušas priedes. Vasara rotājusi Meža māti koši zaļā lapu koku kleitā ar priežu ziediem un sīkiem, vēl mīkstiem čiekuriņiem, un atnākusi ar vareni labām ziņām – LVM dabas parkā Tērvetē bezmaksas zonā iekārtotā Tērvetes tauriņu māja ir vērusi durvis apmeklētājiem, un AS “Agrofirmas Tērvete” zirgaudzētavas zirgi dos iespēju baudīt izjādi zirga mugurā!

Tērvetes tauriņu mājā ir iespēja ne tikai redzēt un sastapt krāsainos lidoņus no dažādiem tropu mežiem – Āzijas, Dienvidamerikas un Āfrikas, bet arī izbaudīt īstu tropu klimatu. Spārnoto dabas brīnumu apdzīvotajās iekštelpās tiek uzturēta temperatūra un mitrums, kas ļauj aug tropu augiem un ziediem.

AS “Agrofirmas Tērvete” zirgaudzētavas koptie un lolotie zirgi radīs prieka dzirksti acīs un sirdīs gan lieliem, gan maziem. Drosmīgākie varēs sēsties zirga mugurā un baudīt izjādi vasaras smaržas pielietajā mežā. Profesionālās pavadones gan iedrošinās noglāstīt maigo zirga purnu, gan dos padomu, kā sēdēt zirga mugurā.

Pasaku meža tēli jaunajā vasaras sezonā, pieaugot apmeklētāju skaitam, vairs nav piesaistīti noteiktai vietai. Noslēpumainie un vienmēr atraktīvie, meža noslēpumu zināšanu glabātāji var parādīties gan pie Mošķu takas, gan Velna kambara. Sila raganiņa tagad bursies visā Pasaku mežā un pārsteigs parka apmeklētājus visnegaidītākajos meža nostūros.

Pāris metrus virs zemes izbūvētajās izaicinājuma un azarta pilnajās takās pārbaudīt savus spēkus aicina “Laimīgās zemes Gaisa takas”. Vasaras sezonā arī nelielas grupas no 5 cilvēkiem var izmantot iespēju rezervēt laiku priekpilnajās pārbaudījumu takās koku galotnēs.

LVM dabas parkā Tērvetē ir iespēja iznomāt velosipēdus. Braukt var gan liels, gan mazs. Paši mazākie var izvizināties, sēžot ērti iekārtojušies uz pieaugušo velosipēda, kas aprīkots ar speciālu bērnu sēdeklīti. Lai pieskartos mākoņiem un skatītu Zemgales plašumus ir iespēja uzkāpt koka skatu tornī.

Pēc aktīvas atpūtas dabā gardu maltīti aicinām nobaudīt kādā no trijām LVM dabas parka Tērvetē kafejnīcām. Visus sagurušos no stāstiem apvītā meža izvedīs Pasaku bānītis (pakalpojums pieejams saskaņā ar cenrādi).

Vasara brīnumainajā mežā

Aicinām dabas draugus, ģimenes ar bērniem, vecmāmiņas un vectētiņus, darba kolektīvus, un visus tos, kam patīk aktīva, piesātināta, brīnumainas atpūta dabā un ir alkas pēc jaunām zināšanām, pavadīt neaizmirstamu, priekpilnu un izglītojošu atpūtu Latvijas valsts mežu dabas parkā Tērvetē.

Pievienot komentāru

Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +20.1
Alūksne +18.6
Daugavpils +21.7
Saldus +18.2
Liepāja +17.2
Jelgava +17.4
Ventspils +17.0
Limbaži +17
Madona +20.6
Rēzekne +22.3
Draugiem Facebook Twitter Google+