Mobilā versija
-8.7°C
Lidija, Lida
Otrdiena, 16. janvāris, 2018
2. jūlijs, 2017
Drukāt

Vasaras stila odziņa: smalkas sandales ar pamatīgu papēdi kā mākslas objektu (1)

sandales1

Reta ir tāda veiksminiece, ka var atļauties visu vasaru gozēties pludmalē. Mazliet neformālam pilsētas tēlam šovasar dizaineri piedāvā sandales ar augstu, bet patiešām resnu papēdi – tās lieliski iederas ikdienas stilā.

Vismodernākais ir lakonisks dizains: plata ādas, zamšādas vai auduma sloksne pāri pēdai, ievērojams papēdis un tieva sinksniņa zem potītes – lūk, tas pamatā arī viss. Šādas sandales izdevīgi izceļ skaistu pēdas pacēlumu un lielisku vasaras pedikīru.

Ir tikai viens noteikums: jo izsmacinātāks modeis, jo dārgākam un smalkākam jābūt materiālam.

Smalkākajiem modeļiem ir košāks un uzkrītošāks dizains, kas gan nepavisam nenozīmē precīzu septiņdesmito gadu stilizāciju. Aizņemas tikai pašas idejas, piemēram, platforma zem pēdas daļas, krāsas un materiālus. Īpaši skaisti izskatās audums un smalks zamšs.

Tieši zamša sandales ar resnu papēdi visprecīzāk atbilst šai koncepcijai. Daļa kolekciju izvēlas spilgtas un optimistiskas krāsas, kamēr citām rakstīgi smilšu un dabas toņi, vīna, kafijas, kanēļa nokrāsas.

Kas jāņem vērā, izvēloties šādu modeli?

Pirmkārt, to atbilstība tieši tavam dzīvesveidam un vasaras garderobes stilam. Nepavisam nav obligāti visu saskaņot vintāžas vai atklātā pilsētas stilā. Tik efektīgi apavi labi izskatīsies arī ar sieviešķīgiem un romantiskiem tērpiem.

Un, protams, nevajadzētu meklēt burtiskas krāsu atbilstības – tas vairs nav modē.

Izvēlēties šādas sandales vērts tikai pēc diviem kritērijiem: ārta lieste un skaists dizains. Bet spilgtumu un stilu vasaras tērpam tās piešķirs pašas par sevi!

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. nekļūsim par modes upuriem un nebojāsim veselību 🙂

Draugiem Facebook Twitter Google+