Mobilā versija
Brīdinājums +11.8°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Trešdiena, 24. maijs, 2017
20. maijs, 2015
Drukāt

Vasarsvētku koncertus Rīgā piedāvās Oksfordas un Jeilas kori

Ekrānšāviņš no youtube.comEkrānšāviņš no youtube.com

Ar īpašiem Vasarsvētku koncertiem nedēļas nogalē Latvijā ieradīsies neparasti kori no Lielbritānijas un ASV, portālam LA.lv pavēstīja mācītāja Jāna Jēruma-Grīnberga.

Rīgas Anglikāņu draudzes dievnamā sestdien, 23. maijā, viesosies “Cathedral Singers” no Oksfordas katedrāles. Bet pirmdien, 25. maijā, turpat koncertēs Jeilas Universitātes kamerkoris “The Whiffenpoofs“.

“Cathedral Singers” ir Oksfordas katedrāles brīvprātīgais koris, kas lepojas ar muzikālo izsmalcinātību un repertuāru no Renesanses polifonijas līdz 21. gadsimta komponistiem. Rīgā “Cathedral Singers” piedalīsies vakara lūgšanu liturģijā “Evensong” jeb Vakardziesma – vairāk nekā 300 gadu sena dievkalpojuma forma Anglikāņu baznīcā, ko pavada krāšņs un iespaidīgs kora skanējums.

Savukārt Vasarsvētku svinības noslēgs pasaulē senākais universitātes a capella koris, kuru veido 14 īpaši atlasīti pēdējā kursa studenti – “The Whiffenpoofs” no Jeilas universitātes ASV. “The Whiffenpoofs” skaņdarbus izpildījuši daudzi leģendāri mūziķi, starp tiem arī Elvis Preslijs.

Ieeja: bez maksas.

Pievienot komentāru

Rīgas "Stropi" sāks dūkt (1)Trešdien, 24. maijā, plkst. 19 Mežaparkā (Janševska prospekta un Atpūtas alejas krustojums) ar Ingas Gailes un Edgara Mākena muzikālu dzejas performanci tiks atklāta jaunās kultūrtelpas "Strops" pasākumu sezona.
Draugiem Facebook Twitter Google+