Mobilā versija
-2.8°C
Tenis, Dravis
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
20. maijs, 2015
Drukāt

Vasarsvētku koncertus Rīgā piedāvās Oksfordas un Jeilas kori

Ekrānšāviņš no youtube.comEkrānšāviņš no youtube.com

Ar īpašiem Vasarsvētku koncertiem nedēļas nogalē Latvijā ieradīsies neparasti kori no Lielbritānijas un ASV, portālam LA.lv pavēstīja mācītāja Jāna Jēruma-Grīnberga.

Rīgas Anglikāņu draudzes dievnamā sestdien, 23. maijā, viesosies “Cathedral Singers” no Oksfordas katedrāles. Bet pirmdien, 25. maijā, turpat koncertēs Jeilas Universitātes kamerkoris “The Whiffenpoofs“.

“Cathedral Singers” ir Oksfordas katedrāles brīvprātīgais koris, kas lepojas ar muzikālo izsmalcinātību un repertuāru no Renesanses polifonijas līdz 21. gadsimta komponistiem. Rīgā “Cathedral Singers” piedalīsies vakara lūgšanu liturģijā “Evensong” jeb Vakardziesma – vairāk nekā 300 gadu sena dievkalpojuma forma Anglikāņu baznīcā, ko pavada krāšņs un iespaidīgs kora skanējums.

Savukārt Vasarsvētku svinības noslēgs pasaulē senākais universitātes a capella koris, kuru veido 14 īpaši atlasīti pēdējā kursa studenti – “The Whiffenpoofs” no Jeilas universitātes ASV. “The Whiffenpoofs” skaņdarbus izpildījuši daudzi leģendāri mūziķi, starp tiem arī Elvis Preslijs.

Ieeja: bez maksas.

Pievienot komentāru

"KZ" jaunā rakstu ciklā apceļos Latvijas bibliotēkas. Pirmā pietura - Pelči2017. gadā "Kultūrzīmes" sāk jaunu rakstu sēriju "Kultūrzīmju literatūras klubs", kuras gaitā plānojam viesoties gan lielās, gan mazās novadu un arī galvaspilsētas bibliotēkās, iepazīstoties ar to darbu, lasītāju interesēm un analizējot kopējo valsts politiku bibliotēku jomā. No savas puses uz bibliotēku arvien centīsimies paņemt līdzi kādu autoru, kam svaigi iznākusi grāmata.
Draugiem Facebook Twitter Google+