Sports
Citi sporta veidi

Vasiļjevs “Grand Prix” posmā septītais pēc īsās programmas 0

Deniss Vasiļjevs “Grand Prix” posmā Japānā ir septītais pēc īsās programmas.

Latvijas vadošais daiļslidotājs Deniss Vasiļjevs piektdien Japānas pilsētā Hirošimā ieņēma septīto vietu prestižo “Grand Prix” sacensību īsajā programmā.

Tiesneši Vasiļjeva sniegumu novērtēja ar 72,39 punktiem, kas nedaudz atpaliek no viņa šīs sezonas labākā rezultāta.

Līderis ar 92,49 punktiem ir japānis Šoma Uno, aiz kura seko divi Krievijas pārstāvji Sergejs Voronovs un Dmitrijs Alijevs, kuri tikuši pie attiecīgi 91,37 un 81,16 punktiem.

“Grand Prix” posmā vīru konkurencē startē 12 daiļslidotāji.

Izvēles programma norisināsies sestdien.

Saistītie raksti

Šosezon “Grand Prix” sacensībās paredzēti seši etapi un finālposms. Vasiļjevs karjeras laikā piedalījies četros “Grand Prix” posmos, izcīnot divas sestās vietas.

Šogad 19 gadus vecais Vasiļjevs izcīnīja augsto sesto vietu pasaules čempionātā, kas daugavpilietim ir karjeras labākais rezultāts. Viņš februārī debitēja olimpiskajās spēlēs, četrgades nozīmīgākajās sacensībās izcīnot 19.vietu. Tāpat viņš aizvadītajā sezonā izcīnīja augsto ceturto vietu Eiropas čempionātā.