Mobilā versija
+12.5°C
Malvīne, Malvis
Otrdiena, 27. jūnijs, 2017
10. marts, 2014
Drukāt

Vašingtona gatavojas ķiršu ziedēšanas festivālam (1)

Foto - Leta/AFPFoto - Leta/AFP

TOPSHOTS The Jefferson Memorial is seen with cherry blossoms at the Tidal Basin April 11, 2013 in Washington, DC. The blossoms are now at their peak. AFP PHOTO / Karen BLEIER

ASV galvaspilsēta Vašingtona gatavojas ikgadējam ķiršu ziedēšanas festivālam, kas ir valstī lielākie pavasara svētki.

Ikgadējais Nacionālais ķiršu ziedēšanas festivāls Vašingtonā tiek svinēts no 20. marta līdz 13. aprīlim.

Svinības notiek Vašingtonas Potomakas upes parkā, kur aug pirms 102 gadiem Japānas dāvinātais ķiršu dārzs.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Jauki!
    Mums arī vajadzēja liktendārzā ietādīt Latvijā aklimatizētus ķirša klonus, bet kārtējo reizi uzvarēja lobisms un iestādīja ābeles, kuras, ir nelielas un nebūs tā efekta, kas būtu no kārtīgas, 25-30 metrīgas ziedošu ķiršu birzs.

FOTO: 30 stilīga tēla idejas jaunām meitenēm ar slaidām kājām (2)Vasarā tik ļoti sevi gribas parādīt no skaistākās puses: iedegums, viegla
Ikviens dīdās, izņemot godasardzi. Zinātne aiz "grozāmgrābšļa" trakumaIkviens dīdās, varbūt izņemot vienīgi goda sardzi pie Brīvības pieminekļa. Lai tas būtu pieskarties saviem matiem, grauzt nagus, spēlēties ar apģērbu vai rokās griezt pildspalvas, tu, visticamāk, dīdies daudzas, daudzas reizes dienā.
Vasals Latgolā! Septītā “1836 enduro km” moto ekspedīcija iezīmē Latvijas austrumus. 2.dienaĀrā rasina īslaicīgs lietus, bet visādi citādi laiks braukšanai ar moci ir lielisks. Pēc brokastīm laižam pētīt Latvijas vecākās dzelzceļa stacijas noliktavas ēku, par ko vakar stāstīja "šmakovkas" Jānis.
Draugiem Facebook Twitter Google+