Mobilā versija
+17.5°C
Līga
Piektdiena, 23. jūnijs, 2017
27. jūnijs, 2014
Drukāt

Vaskoto diegu elegance rokassprādzēs. Ieteikumi fotogrāfijās, kā rotas darināt

Andas Krauzes fotoAndas Krauzes foto

Rokdarbu uzplaukuma laikā jaunā gaismā parādās arī mezglošana. Inta Finka piedāvā novatorisku risinājumu uz mezglošanas bāzes.

Materiāli:
• Vaskoti īrisa diegi
• Dokumentu mape ar stiprinātāju
• Riņķītis diegu ievēršanai
• Vairāku veidu pērlītes

1. Aprēķina nepieciešamo diegu skaitu un iesien tos riņķī (skatīt 1. zīmējumu). Ņem nepāra (šajā gadījumā 7 + 7) pavedienus, lai
mezglojot tie labāk dalās.

2. Riņķi piefiksē pie mapes turētāja. Var arī mezglot, diegus piespraužot pie spilvena.

3.Sāk mezglot no ārējās (šajā gadījumā – labās) malas līdz vidum, veidojot vienu mezglu (skatīt 2. zīmējumu). Tad mezglo no otrās – kreisās – malas līdz vidum. Mezglo rindas, cik vien garas vēlas.

4. Uz vidējiem diegiem, kurus veido atsevišķi diegi no abām pusēm, uzver lielāku pērli.

5. Sasien mezglu.

6. Abās pusēs lielajai pērlei ver pērlītes un galā sasien mezglu.

7. Lai veidotos simetrija, pērlītes ver uz katra otrā diedziņa.

8. Pēdējā (ārējā) kārtā ieteicams savērt pērlītes, nevis atstāt to tukšu.

9. Turpina mezglot no rindas vidus uz malām.

10. Mezglo, līdz paliek viens neizmantots diegs. Uz atlikušajiem vidus pavedieniem uzver to pašu lielāko pērlīti un sāk jaunu joslu. Turpina, līdz sasniegts vajadzīgais rotaslietas garums.

 

Vaskotus īrisa diegus var iegādāties dažādos portālos, piemēram, www.amazon.om. Viena spolīte (70 m ) maksā aptuveni 3 eiro, un tās pietiek vairākām rokassprādzēm. Vienīgi jāapsver doma par dažādu krāsu diegu iegādi.

rokdarbi150

Pievienot komentāru

FOTO: 30 stilīga tēla idejas jaunām meitenēm ar slaidām kājām (2)Vasarā tik ļoti sevi gribas parādīt no skaistākās puses: iedegums, viegla
Ikviens dīdās, izņemot godasardzi. Zinātne aiz "grozāmgrābšļa" trakumaIkviens dīdās, varbūt izņemot vienīgi goda sardzi pie Brīvības pieminekļa. Lai tas būtu pieskarties saviem matiem, grauzt nagus, spēlēties ar apģērbu vai rokās griezt pildspalvas, tu, visticamāk, dīdies daudzas, daudzas reizes dienā.
Vasals Latgolā! Septītā “1836 enduro km” moto ekspedīcija iezīmē Latvijas austrumus. 2.dienaĀrā rasina īslaicīgs lietus, bet visādi citādi laiks braukšanai ar moci ir lielisks. Pēc brokastīm laižam pētīt Latvijas vecākās dzelzceļa stacijas noliktavas ēku, par ko vakar stāstīja "šmakovkas" Jānis.
Draugiem Facebook Twitter Google+