Mobilā versija
Brīdinājums +0.9°C
Austris
Sestdiena, 21. janvāris, 2017
15. decembris, 2014
Drukāt

VDT skatītāji izvēlējušies Gada aktieri, aktrisi un izrādi

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Noslēdzies Valmieras teātra un Food Union kopīgi rīkotais skatītāju balsojums “Skatītāju balss” par 2013./2014.gada sezonas Gada aktrisi, Gada aktieri un Gada izrādi, portāls LA.lv uzzināja teātrī.

Šogad aptaujā reģistrēts līdz šim lielākais dalībnieku skaits – 2114 balsotāju, teju par 400 vairāk nekā pērn, pastāstīja teātra Mārketinga nodaļas darbiniece Lija Ozoliņa.

Vislielākā konkurence bija Gada izrāžu kategorijā, kur no vairākām izrādēm līderis kļuva zināms tikai pašās balsojuma beigās. “Skatītāju balss” rezultātus paziņos 28. decembrī, kad teātrī notiks Gada balvu pasniegšanas ceremonija.

Visi balsotāji piedalījās izlozē par balvām no Food Union un Valmieras teātra. Ozoliņa skaidro, ka balvas saņems trīs internetā aizpildīto anketu un trīs – teātra anketu aizpildījušie balsotāji:
•Liene Piekuse
•Sarmīte Grase
•Linda Punāne
•Dace Vanaga
•Raimonds Indrāns
•Agnese Sarguna

Pievienot komentāru

Mēnešreizes mākslā – pārāk smags kumoss Latvijas sabiedrībai? (4)Ziņa par Ingrīdas Pičukānes izstādi "Sarkanā istaba", kurā viņa ataino ar mēnešreizēm saistīto personīgo pieredzi, zibenīgi uzkarsēja tīmekļa temperatūru līdz vairākiem simtiem komentāru. Gandrīz visi no tiem bija naidīgi, izsmējīgi un rupji. Vai menstruācija mākslā ir pārāk smags kumoss Latvijas sabiedrībai?
Draugiem Facebook Twitter Google+