Mobilā versija
+2.1°C
Niklāvs, Nikola, Nikolajs, Niks
Otrdiena, 6. decembris, 2016
15. decembris, 2014
Drukāt

VDT skatītāji izvēlējušies Gada aktieri, aktrisi un izrādi

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Noslēdzies Valmieras teātra un Food Union kopīgi rīkotais skatītāju balsojums “Skatītāju balss” par 2013./2014.gada sezonas Gada aktrisi, Gada aktieri un Gada izrādi, portāls LA.lv uzzināja teātrī.

Šogad aptaujā reģistrēts līdz šim lielākais dalībnieku skaits – 2114 balsotāju, teju par 400 vairāk nekā pērn, pastāstīja teātra Mārketinga nodaļas darbiniece Lija Ozoliņa.

Vislielākā konkurence bija Gada izrāžu kategorijā, kur no vairākām izrādēm līderis kļuva zināms tikai pašās balsojuma beigās. “Skatītāju balss” rezultātus paziņos 28. decembrī, kad teātrī notiks Gada balvu pasniegšanas ceremonija.

Visi balsotāji piedalījās izlozē par balvām no Food Union un Valmieras teātra. Ozoliņa skaidro, ka balvas saņems trīs internetā aizpildīto anketu un trīs – teātra anketu aizpildījušie balsotāji:
•Liene Piekuse
•Sarmīte Grase
•Linda Punāne
•Dace Vanaga
•Raimonds Indrāns
•Agnese Sarguna

Pievienot komentāru

Oņegins ar dzīves pieredzes čemodānu. Saruna ar Aināru Rubiķi un Rēziju KalniņuCeturtdien, 8. decembrī Latvijas Nacionālajā operā pirmizrādi piedzīvos P. Čaikovska opera "Jevgeņijs Oņegins". Pie pults stāsies diriģents Ainārs Rubiķis, režisore ir Rēzija Kalniņa, kurai šī būs debija mūsu operā un kura šajā uzvedumā aicina skatītāju "uz romantiku, ilūzijas un realitātes cīņu".
Draugiem Facebook Twitter Google+