×
Mobilā versija
+5.9°C
Tāle, Raimonda, Raina, Klementīne
Piektdiena, 27. aprīlis, 2018
12. janvāris, 2012
Drukāt

«Vecā labā orģija»

ReklāmfotoReklāmfoto

Uz Latvijas ekrāniem nonākusi viena no pagājušā gada vulgārākajām amerikāņu komēdijām, ko paši amerikāņi izsvilpuši un kritiķi nolīdzinājuši līdz ar zemi.


 

Nu jau būtu jāuzvedas kā pieaugušam vīrietim, taču Ēriks vēl joprojām dzīvo tā, it kā viņš būtu bagāta tētuka izlaistā atvase. Vasaras mājā viņš regulāri rīko trakulīgas tematiskās ballītes, ko pārtrauc policija ar kārtējās soda kvīts izrakstīšanu, taču pat tas nespēj Ēriku atturēt no ballēšanās, kamēr tēvs paziņo, ka māja izlikta pārdošanai. Bezrūpīgajai dzīvei būs jāpieliek punkts, jo nekustamā īpašuma aģentes skaidri liek manīt – klienti apskatīt potenciālo pirkumu var ierasties jebkurā laikā, tāpēc īpašums jāuztur kārtībā, citādi Ēriks saņems arī rēķinu par mājas uzkopšanu. Un tad viņš nolemj sarīkot pēdējo ballīti – vistrakulīgāko orģiju no visām.

Tas, kas notiek uz lielā ekrāna, ir ārpus jebkādas gaumes robežām – mazākie joki ir alus pudeles atvēršana ar zobiem, nepieklājīgi žesti un infantilas izklaides, sadzērušies un pliki vīrieši, kas metas baseinā, kam seko producentu jēlību trumpji – svingeru klubs, viendzimuma sekss un kā īpašas odziņas – pārpildīti klozetpodi, govju mēsli un tamlīdzīgi “jaukumi”.

Režisori: Alekss Gregorijs, Pīters Huiks

Lomās: Džeisons Sudeikis, Leslija Biba, Leika Bella, Mišelle Borta

No 13. janvāra “Kino Citadele”, “Cinamon” un “Multikino”

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+