Mobilā versija
-3.3°C
Niklāvs, Nikola, Nikolajs, Niks
Otrdiena, 6. decembris, 2016
27. jūnijs, 2015
Drukāt

Vecākajam “Swedbank” mobilās lietotnes klientam ir 95 gadi

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Vecākajam “Swedbank” mobilās lietotnes klientam ir 95 gadi, savukārt jaunākajam – septiņi gadi. Vecuma grupas mobilās lietotnes izmantošanā pārstāvētas visdažādākās, populārākā vecuma grupa ir 25-35 gadi, informē “Swedbank” pārstāve Vineta Savicka.

“Swedbank” mobilo banku mēnesī lieto jau vairāk nekā 82 000 klientu.

Līdz ar mobilās lietotnes iespēju ieviešanu klientu saskarsme ar banku pieckāršojusies. Populārākais pakalpojums mobilajā lietotnē ir konta atlikuma apskatīšana, vien pakratot savu viedtālruni. To mēnesī izmanto 1,7 miljonus reižu. Tas nozīmē, ka klienti apskata savu atlikumu lietotnē vidēji 20 reizes mēnesī.

Pagājušajā gadā “Swedbank” ieviesa iespēju nosūtīt nelielas summas pazīstamiem saņēmējiem bez koda, savukārt šogad – iespēju nosūtīt naudas pieprasījumu tieši no mobilās lietotnes ar SMS vai e-pastā. Naudas sūtīšanā vecākajam lietotājam ir 92 gadi, savukārt jaunākajam – deviņi gadi.

“Mobilajam telefonam draudzīgu risinājumu izveidošana ir mūsdienu spilgta tendence un arī skats nākotnē. “Swedbank” aktīvi investē mobilās lietotnes attīstībā. Šobrīd koncentrējamies uz pakalpojumiem, kas ir interesanti un saistoši katram lietotājam ikdienā. Piemēram, uz pakalpojumiem, kas ir pieejami arī bez autorizācijas. Turpināsim attīstīt dažādus ērtus pakalpojumus mobilajā lietotnē, tostarp arī autorizācijas jauninājumu virzienā,” saka “Swedbank” Baltijas Klientu servisa kompetenču centra vadītājs Ģirts Bērziņš.

Mobilās bankas pirmsākumi meklējami jau 2000.gadā, ar katru gadu tā pilnveidojusies, piedāvājot klientiem arvien vairāk iespēju.

Pievienot komentāru

Ar motorizētu čemodānu var sasniegt ātrumu 13 km/hJa kādreiz lidostā radusies nepieciešamība dažu minūšu laikā nokļūt no viena termināļa uz otru, lai paspētu uz savu reisu, lielisks sabiedrotais būs motorizētais čemodāns "Modobag".
Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Uzmanību, šoferīši! Rīt darbu uzsāks vēl 20 stacionārie fotoradari; arī Grobiņā, Līgatnē, Rubenē (6)Pamatojoties uz Ministru kabineta 8.novembra konceptuālo ziņojumu par stacionāro fotoradaru ieviešanas gaitu, otrdien, 6.decembrī uz Latvija autoceļiem sāks darboties otrajā kārtā paredzētie 20 stacionārie fotoradari.
Draugiem Facebook Twitter Google+