×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.6°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
29. septembris, 2015
Drukāt

Vecākus aicina uz bezmaksas nodarbībām par bērna nēsāšanu slingā no 4. līdz 10. oktobrim

Publicitātes fotoPublicitātes foto

No 4. līdz 10. oktobrim Latvijā septīto reizi atzīmēs Starptautisko Slingošanas nedēļu, kurai šogad dots nosaukums “Apskaujot pasauli!”. To ik gadu atzīmē visā pasaulē, lai dalītosties pieredzē par drošu mazuļa nēsāšanu slingā jeb lakatā saskaņā ar bērna attīstību pa vecumposmiem.

“Šogad Starptautiskās Slingošanas nedēļas tēma ir “Apskaujot pasauli”, tāpēc aicinām gan topošos, gan esošos vecākus, gan tos kas domā par slingu, gan tos, kas jau nēsā vai sen jau beiguši nēsāt, aktīvi piedalīties šīs nedēļas pasākumos, dalīties pieredzē, iedvesmot citus vai smelties iedvesmu pašiem,” stāsta bērnu nēsāšanas un zīdīšanas konsultante, manislingi.lv idejas autore Evita Žvagiņa-Jākobsone.

Daudzviet Latvijā jaunajiem un topošajiem vecākiem būs iespēja apmeklēt bezmaksas nodarbības par anatomiski un psiholoģiski drošu bērna nēsāšanu rokās un lakatā – Rīgā, Ogrē, Dobelē, Tukumā, Talsos, Siguldā un Valmierā.

8. oktobrī no plkst. 15 lidz 18 slingotāji, iepriekš piesakoties, aicināti uz tirdzniecības centru “Galleria Riga” (Rīga, Dzirnavu iela 67), kur veikalā “9 mēneši” notiks pasākums “Māmiņa pilsētā”. Tajā māmiņas varēs ietērpties zīdīšanas apģērbu zīmola “Silk&Milk” tērpos, pieskaņot tiem slingus un ļauties fotogrāfes Natālijas Petruhinas fotokameras zibšņiem – iejusties dažādos pilsētvides tēlos. Sapucēt un uzkrāsot māmiņas palīdzēs stiliste un vizāžiste Kaiva Petrauska, bet saskaņot zīdīšanas apģērbu un slingus palīdzēs zīmola “Silk&Milk” autore Diāna Urtāne.

“Ar skaistām fotogrāfijām parādīsim, ka skaista māmiņa ar mazuli pie sirds ir iespējama misija!” saka Evita Žvagiņa-Jākobsone, manislingi,lv vadītāja, kas palīdzēs iesiet mazuļus slingā.

Visi “Slingošanas nedēļas 2015” pasākumi ir bez maksas.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+