×
Mobilā versija
Brīdinājums +26.3°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
29. jūlijs, 2015
Drukāt

Vecākus, kuri piekāva zīdaini, turpinās tiesāt septembrī

Foto: FotoliaFoto: Fotolia

Ilustratīvs foto

Vecākus, kuri piekāva savus divus mēnešus veco bērnu, Jēkabpils rajona tiesā turpinās tiesāt 9. septembrī, aģentūra BNS uzzināja tiesā.

Nākamā tiesas sēde notiks slēgti. Tiesas sēde paredzēta plkst. 13.

Trešdienas tiesas sēdē tika izskatīti pierādījumi. Tāpat no apsūdzētajiem tika pieprasīta desmit tūkstošu eiro kompensācija.

Iepriekš ziņots, ka 2015. gada februāra beigās Jēkabpils slimnīcā tika nogādāts divus mēnešus vecs puika ar smagām traumām un saistībā ar notikušo aizturēti bērna vecāki. Vēlāk bērns tika nogādāts slimnīcā Rīgā.

Ģimene tikai mēnesi pirms notikušā bija pārcēlusies dzīvot uz Jēkabpili no Pļaviņu novada un nav deklarējusies kā Jēkabpils iedzīvotāji, dzīvokli īrējusi. Bērna tēvs agrāk četras reizes tiesāts.

Pļaviņu novada Sociālā dienesta vadītāja Valentīna Babre pavēstīja, ka iepriekš ģimene nav nonākusi dienesta redzeslokā, taču bērna tēvs esot interesējies par palīdzības iespējām. Pēc bērna piedzimšanas sociālie darbinieki vairākkārtīgi devušies ģimeni apsekot tās dzīvesvietā, taču nevienu no vecākiem nav izdevies sastapt, jo viņi jau bija pārcēlušies uz Jēkabpili.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+