Latvijā
Rīga

Vecākus neizdodas sazvanīt: Imantā atstātas trīs meitenītes 0

Foto – LETA

2.martā vakarā likumsargi devās uz izsaukumu Imantā, kur vecāki pie radiniekiem pieskatīšanai bija atstājuši trīs bērnus, taču pakaļ viņiem neieradās, informēja Rīgas pašvaldības policijā (RPP).

Ierodoties notikuma vietā, sastapts izsaucējs, kurš paskaidroja, ka iepriekšējās dienas pēcpusdienā radinieki pie viņa atstājuši savus trīs bērnus un solījuši vakarā ierasties pakaļ. Pienācis vakars un izsaucējs zvanījis mātei. Sieviete solījusies pusstundas laikā bērniem atbraukt pakaļ, taču tā arī nav ieradusies.

Atkārtoti zvanot, ne bērnu māte, ne tēvs atbildējis neesot. Vīrietis sagaidījis nākošo dienu un turpinājis zvanīt, taču telefons nu jau bijis izslēgts. Vīrietis nolēmis ziņot policijai, jo pašam ir četri bērni, kuri jāved uz skolu un bērnudārzu.

Saistītie raksti

Kārtības sargi iegāja vienā no istabām, kur atradās bērnu bariņš. Personas datu pārbaudes laikā noskaidrots, ka vecāki atstājuši divus, četrus un piecus gadus vecas meitenītes.

Arī policisti centās sazvanīt gan bērnu māti, gan tēvu, taču ne vienu, ne otru neizdevās sazvanīt.

Noskaidrots vecmammas tālruņa numurs, kura informēta par radušos situāciju. Sirmā kundze ar prieku piekrita par bērniem parūpēties līdz tiks atrasti viņu vecāki. Meitenes nogādātas drošā vidē, pie vecmammas.

Lietas materiāli nosūtīti RPP Bērnu likumpārkāpumu profilakses nodaļai izvērtēšanai.

LA.lv