×
Mobilā versija
Brīdinājums -11.7°C
Haralds, Almants
Piektdiena, 23. februāris, 2018
28. decembris, 2017
Drukāt

Vecgada vakarā un jaungada naktī “Taxify” būs paaugstināts tarifs

Foto - LETAFoto - LETA

Vecgada vakarā un Jaungada naktī taksometru izsaukšanas servisa “Taxify” visiem braucieniem tiks piemērots paaugstināts tarifs, aģentūrai LETA apstiprināja “Taxify” vadītājs Latvijā Juris Krūmiņš.

Tie atbildīs Rīgas domes saistošajos noteikumos noteiktajiem taksometru maksimālajiem tarifiem – 2,13 eiro par iekāpšanu, 71 cents par kilometru un 14 centi par minūti.

Ikdienā iekāpšana “Taxify” servisa taksometrā maksā 71 centu, par kilometru jāmaksā 36 centi, bet par minūti jāmaksā 13 centi.

Kā skaidroja Krūmiņš, paaugstināti tarifi nozīmē, ka “Taxify” servisam pieslēgsies vairāk vadītāju. Tāpēc “Taxify” varēs nodrošināt braucienus vairāk cilvēkiem, vienlaikus dodot iespēju vadītājiem nopelnīt mazliet vairāk nekā ikdienā.

“Šajā laikā pieprasījums var pieaugt pat 14 reizes, salīdzinot ar ikdienu. Tarifs nepārsniedz Rīgas domes noteikumos pieļauto,” uzsvēra Krūmiņš.

2013.gadā izveidotā “Taxify” ir Igaunijā radīta taksometru izsaukšanas lietotne, kas Rīgā darbojas kopš 2014.gada septembra. Kopumā kompānija darbojas vairāk nekā 20 valstīs.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+