Latvijā
Rīga

Vecmāmiņas meklējumos: puikas atrod īsto transportu un gandrīz sasniedz mērķi 16

Foto – RPP

5.janvāra vakarā Rīgas pašvaldības policija saņēma informāciju, ka kādā Āgenskalna ārstniecības iestādē atrasti divi mazgadīgi bērni, kuri meklē vecmāmiņu,

Pārrunu laikā noskaidrots, ka 11 un 12 gadus vecie zēni, viņu vecmāmiņa un trīs gadus vecais brālītis viens otru pazaudējuši Rīgas Centrālajā stacijā. Visi kopā devušies uz slimnīcu, lai jaunākajam no zēniem veiktu medicīniskās pārbaudes, taču 11 gadus vecais zēns noklīdis.

Vecmāmiņa nolēmusi 12 gadus veco zēnu atstāt stacijas ēkā, lai viņš uzmeklē pazudušo brāli, bet pati tikmēr devās uz ārstniecības iestādi. Vienlaikus viņa piekodinājusi sagaidīt viņas zvanu, lai visi kopīgi dotos mājās.

Abi zēni atraduši viens otru, taču nav varējuši sagaidīt zvanu, tāpēc nolēmuši uzrunāt kādu svešinieku, lai noskaidrotu, ar kuru sabiedrisko transportu nokļūt līdz Paula Stradiņa klīniskajai universitātes slimnīcai. Slimnīcā abus zēnus pamanījuši ārstniecības iestādes personāla darbinieki, kuri nekavējoties ziņojuši policijai.

Policisti telefoniski sazinājās ar vecmāmiņu, kura paskaidroja, ka atrodas citā ārstniecības iestādē un solīja nekavējoties ierasties zēniem pakaļ. Pēc neilga laika notikuma vietā ieradās vecmamma, kura bija ļoti noraizējusies par zēniem un pateicās par viņu atrašanu. Ar vecmāmiņu veiktas preventīva rakstura pārrunas.

LA.lv