Mobilā versija
Brīdinājums +15.1°C
Bērtulis, Boļeslavs
Ceturtdiena, 24. augusts, 2017
18. maijs, 2016
Drukāt

Vecmeistaru atbalstam

Foto - Anda KrauzeFoto - Anda Krauze

Latvijas teātra vecmeistaru atbalstam 30. maijā mūzikas namā “Daile” notiks uzvedums “Es esmu”, kurā uz skatuves tiksies vecākās paaudzes un mūsdienu tautā mīlētie aktieri.

Uzvedums būs skatāms plkst. 19, bet uzreiz pēc tā notiks izsole, kur varēs iegādāties ar teātri saistītas atmiņu lietas, ko personīgi sagādās Latvijas teātru pārstāvji – aktieri, režisori un citi. Visi ienākumi tiks novirzīti teātru senioru sociālā stāvokļa un veselības uzlabošanai. Vairāki Latvijas teātri savās telpās izvietos arī īpašas ziedojumu kastītes, kurās cilvēki varēs ziedot naudu Latvijas teātru senioru atbalstam. Attēlā: izrāde “Es esmu” vakar Rīgas centrā Kronvalda parkā tika pieteikta ar lielu blīkšķi. Uzveduma režisore Inese Mičule (no kreisās), Valmieras teātra aktieris Januss Johansons, Dailes teātra aktrise Lelde Dreimane, Valmieras drāmas teātra aktrise Astra Baumane, Nacionālā teātra aktrise Rasma Garne, aktrise Anta Krūmiņa no Latvijas Jaunatnes teātra, uzveduma pārstāve un fonda “Rampa” valdes locekle Zane Dombrovska, Nacionālā teātra aktieri Zigurds Neimanis un Anna Klēvere.

Pievienot komentāru

Indra Roga: Vientulība sabiedrībā nupat aug ļoti spēcīgi"Mūsējais Valmierā droši vien nebūs provokatīvs teātris, bet tāds, kur sarunāties, lai cilvēks nejustos vientuļš ar sevi un savu dzīvi," saka Valmieras teātra mākslinieciskā vadītāja Indra Roga
Draugiem Facebook Twitter Google+