×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.3°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
13. septembris, 2012
Drukāt

“Vecmeitas”

ReklāmfotoReklāmfoto

Izrādīta Sandensas kinofestivālā, šī amerikāņu komēdija ideāli iegulst “Līgavas māsu” un “Paģiru” plauktiņā, atklājot, kas gan varētu notikt pirms gaidāmajām kāzām.

 

Centrā – apalīte Bekija, kura atšķirībā no savām skolas biedrenēm nevis radījusi lielisku karjeru un pašapzinīgas dāmas imidžu, bet satikusi izskatīgu puisi, kurš ir gatavs viņu precēt. Un šāda netaisnība, protams, kā tārps grauž Reganas pašapziņu, jo viņai tik vien ir kā darbs, kamēr Cūkuģīmis piepildījis viņas pašas viskarstāko vēlēšanos un vēl bijušās “draudzenes” uzaicina par līgavas māsām, un tad nu sātaniskā trijotne ļauj vaļu vistrakākajām fantāzijām, lai pēc iespējas negantāk pazemotu līgavu.

Neskatoties uz iesaistītajām zvaigznēm – un Kirstena Dansta ne jau pirmo gadu pieder Holivudas elitei –, režisores debitantes Leslajas Hedlandes pirmā kinofilma nav novērtēta ar vienbalsīgu piecnieku, tieši otrādi – tai pārmet humora trūkumu, jēlības un bezgaumību, ko spēj kompensēt vien austrāliešu aktrise Rebela Vilsone Bekijas lomā. Viņa, dzimtenē karjeru izveidojusī aktrise, scenāriste, producente un komiķe, arvien nopietnāk tuvojas Holivudai, un šķiet, ka pēc Maikla Beja jaunākās filmas pirmizrādes tas būs sasniegts sapnis, bet par “Vecmeitām” tad atcerēsies vien paši piekasīgākie.

No 14. septembra “Kino Citadele”, “Cinamon”

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+