Mobilā versija
Brīdinājums +7.1°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
6. augusts, 2016
Drukāt

Vecmīlgrāvī vīrietis ar ieroci piedraud auklītei un liek sevi apmierināt (1)

Kadrs no videoKadrs no video

Kāda astoņpadsmit gadus veca meitene, meklējot iespēju piepelnīties, strādājot par auklīti, pavisam nesen nonākusi šaušalīga varmākas rokās, vēsta LNT raidījums Degpunktā.

Īsi pēc astoņiem vakarā kāda Vecmīlgrāvja iedzīvotāja uz ielas sastapusies ar manāmi satrauktu jaunieti, kura lūgusi steidzami izsaukt policistus – viņa tik tikko piedzīvojusi bruņota varmākas uzbrukumu.

Kad izdevies meiteni nomierināt, atklājies, ka viņa tik tikko caur logu izmukusi no kāda vīrieša mitekļa. Turp viņu aizveduši darba meklējumi.

Lai arī meitene atzinusi, ka viegli iereibušais vīrs jau sākumā šķitis nedaudz aizdomīgs, viņa nav pat nojautusi, ko nāksies piedzīvot, nonākot viņa miteklī.

Tā kā kārtības sargiem bija pamatotas aizdomas, ka varmāka ir bruņots, uz notikuma vietu izsaukti kolēģi no Valsts policijas. Līdz pat papildspēku ierašanās brīdim pašvaldības policisti apsargājuši meitenes norādītā dzīvokļa logus un durvis, lai neļautu iespējamajam uzbrucējam aizmukt.

Vismaz pagaidām likumsargi neatklāj plašāku informāciju par varmāku un viņa tālāko likteni, taču ir skaidrs, ka gadījumā, ja tiks pierādīta uzbrucēja vaina, šāds noziegums viņam var beigties ar daudziem gadiem aiz cietuma mūriem.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+