Mobilā versija
+1.4°C
Andulis, Alnis
Ceturtdiena, 19. janvāris, 2017
6. augusts, 2016
Drukāt

Vecmīlgrāvī vīrietis ar ieroci piedraud auklītei un liek sevi apmierināt (1)

Kadrs no videoKadrs no video

Kāda astoņpadsmit gadus veca meitene, meklējot iespēju piepelnīties, strādājot par auklīti, pavisam nesen nonākusi šaušalīga varmākas rokās, vēsta LNT raidījums Degpunktā.

Īsi pēc astoņiem vakarā kāda Vecmīlgrāvja iedzīvotāja uz ielas sastapusies ar manāmi satrauktu jaunieti, kura lūgusi steidzami izsaukt policistus – viņa tik tikko piedzīvojusi bruņota varmākas uzbrukumu.

Kad izdevies meiteni nomierināt, atklājies, ka viņa tik tikko caur logu izmukusi no kāda vīrieša mitekļa. Turp viņu aizveduši darba meklējumi.

Lai arī meitene atzinusi, ka viegli iereibušais vīrs jau sākumā šķitis nedaudz aizdomīgs, viņa nav pat nojautusi, ko nāksies piedzīvot, nonākot viņa miteklī.

Tā kā kārtības sargiem bija pamatotas aizdomas, ka varmāka ir bruņots, uz notikuma vietu izsaukti kolēģi no Valsts policijas. Līdz pat papildspēku ierašanās brīdim pašvaldības policisti apsargājuši meitenes norādītā dzīvokļa logus un durvis, lai neļautu iespējamajam uzbrucējam aizmukt.

Vismaz pagaidām likumsargi neatklāj plašāku informāciju par varmāku un viņa tālāko likteni, taču ir skaidrs, ka gadījumā, ja tiks pierādīta uzbrucēja vaina, šāds noziegums viņam var beigties ar daudziem gadiem aiz cietuma mūriem.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

Tūrists pēc atpūtas Vecrīgā vairs nespēj atrast ceļu līdz viesnīcai (1)Likumsargi šorīt līdz viesnīcai nogādājuši apmaldījušos tūristu, informēja Rīgas pašvaldības policijā (RPP).
Kaimiņu sadusmo kliba jaunieša skaļā pārvietošanās pa dzīvokli (2)Kaimiņu sadusmo kliba jaunieša skaļā pārvietošanās pa dzīvokli un viņš izsauc likumsargus, informēja Rīgas pašvaldības policijā (RPP).
Draugiem Facebook Twitter Google+