×
Mobilā versija
Brīdinājums +29.4°C
Rozālija, Roze
Trešdiena, 18. jūlijs, 2018
17. janvāris, 2017
Drukāt

Vecrīgā aiztur agresīvu Meksikas pilsoni un viņa histērisko draudzeni

Foto RPPFoto RPP

15.janvāra naktī Vecrīgā likumsargi aizturējuši kādu agresīvi noskaņotu pāri, informēja Rīgas pašvaldības policijā (RPP).

Policisti, patrulējot Vecrīgā, netālu no kāda bāra pamanīja kautiņu. Likumsargi nekavējoties devās uz notikuma vietu un kautiņu pārtrauca.

No konfliktā iesaistītā bāra apsarga noskaidrots, ka agresīvi noskaņotais vīrietis pienācis pie viņa un ar dūri pēkšņi iesitis pa seju. Pārbaudot vīrieša datus, konstatēts, ka viņš ir Meksikas pilsonis. Apsargs par notikušo vēlējās rakstīt iesniegumu. Meksikas pilsonis aizturēts un ievietots operatīvā transportlīdzekļa pagaidu aizturēšanas nodalījumā.

Aizturēšanas laikā pie policistiem pienāca kāda jauna sieviete manāmā alkohola reibumā, kura paskaidroja, ka ir aizturētā vīrieša draudzene. Jaunā dāma uzvedās neadekvāti – skaļi kliedza, raustīja policijas darbiniekus aiz formas un grūstījās.

Sieviete vairākkārtīgi brīdināta par viņas darbību iespējamajām sekām, taču sieviete turpināja aktīvi traucēt policistiem pildīt viņu pienākumus.

Notikuma vietā ieradās vēl viena autopatruļa un agresīvi noskaņoto sievieti aizturēja.

Vīrietis pēc mirkļa nomierinājās, taču sieviete turpināja neadekvāti uzvesties un atteicās veikt alkohola koncentrācijas pārbaudi. Sieviete nogādāta Rīgas psihiatrijas un narkoloģijas centrā, kur alkohola reibums tika noteikts klīniski.

Savukārt vīrietim alkohola koncentrācijas pārbaude izelpā tika veikta dežūrdaļā. Pārbaudes laikā konstatēts, ka viņš ir 1,71 promiļu reibumā.

Abām personām sastādīti administratīvā pārkāpuma protokoli par sīko huligānismu. Vīrietim piemērots naudas sods – 100 eiro, savukārt sievietei 70 eiro.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+