Mobilā versija
+7.0°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
16. septembris, 2014
Drukāt

Vecrīgā antikvariātā atrod mirušu tā īpašnieci

Foto: StocxcngFoto: Stocxcng

Vecrīgā kāda antikvariāta telpās ar vardarbīgas nāves pazīmēm atrasta tā īpašniece, liecina Valsts policijas informācija.

Policijā klāsta, ka izsaukums par pamanīto mirušo sievieti antikvariāta telpās saņemts pirmdien. Šobrīd zināms, ka 1953. gadā dzimusī sieviete, kura, iespējams, noslepkavota, bijusi šī antikvariāta īpašniece un vienīgā darbiniece.

Pēc sākotnējās informācijas sieviete varētu būt mirusi no spēcīga sitiena pa galvu, tomēr precīzs nāves cēlonis būs zināms pēc ekspertīzēm. Tāpat zināms, ka pirmdien antikvariāts apmeklētājiem bijis slēgts.

Izmeklēšanas interesēs policija plašāku informāciju par notikušo nevar sniegt.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+