Ekonomika
Bizness

Vecrīgā atvērta jaunuzbūvētā “Wellton” viesnīca. Investēti 25 miljoni eiro0


Vecrīgā darbu uzsākusi jaunuzbūvētā “Wellton” viesnīca.
Vecrīgā darbu uzsākusi jaunuzbūvētā “Wellton” viesnīca.
Publicitātes foto

Šogad 13. novembrī savas durvis pirmajiem viesiem atvērusi jaunuzbūvētā “Wellton Riverside SPA Hotel” viesnīca Daugavas krastā. Četrzvaigžņu “Superior” jeb paaugstinātā komforta klases viesnīca saviem viesiem piedāvās 222 komfortablus numuriņus, izsmalcinātu ēdināšanu un lielāko Spa kompleksu Vecrīgā.

“Wellton Hotels” ir viens no iecienītākajiem viesnīcu zīmoliem Rīgas pilsētas viesu vidū kopš 2009. gada. Viesnīcas viesi to izvēlas gan izdevīgās atrašanās vietas, gan izmitināšanas pakalpojumu kvalitātes un plašo SPA atpūtas iespēju dēļ.

Šogad “Wellton Hotels” viesnīcu tīklam pievienojās vēl viena, līdz šim augstākās klases viesnīca “Riverside SPA Hotel”, kas izceļas ar unikālu atrašanas vietu ar skatu uz Daugavu, un lielāko SPA procedūru, ūdens rekreācijas un pirts kompleksu vecpilsētā.

Viesnīca ir izkārtojusies jaunuzbūvētās ēkas 8 stāvos, kur viesiem tiek piedāvāti 222 vienvietīgi, divvietīgi un paaugstināta komforta numuriņi. Visi numuriņi ir veidoti vienotā stilā, kas sevī apvieno moderno minimālismu ar Art Deko stilam raksturīgu stingru simetriju un funkcionālismu.

Viesnīcā ir plašs un omulīgs vestibils ar ērtu lobi (lobby) bāru, bet no viesnīcas astotā stāva terases paveras gleznains skats uz Daugavas četriem tiltiem un Vecrīgas torņiem. Turpat atrodas arī plaša un pilnībā aprīkota konferenču telpa ar maksimālo ietilpību līdz 120 cilvēkiem.

Turklāt, viesnīcas restorāns un suši bārs “After” piedāvā labākos suši Rīgā un citus meistarīga šefpavāra veidotus gardus un izsmalcinātus ēdienus.

Papildus mierpilnai nakšņošanai un kvalitatīvai ēdināšanai, viesnīca piedāvā plašas SPA atpūtas iespējas.

Viesnīcas SPA kompleksā, kurā skaidri jūtams autentiskums un oriģinalitāte, no decembra apmeklētājiem būs pieejams liels peldbaseins, džakuzi, burbuļvanna, zāļu sauna, tvaiku pirts, sāls pirts un vienīgā Latvijā ciedru pirts.

Pilnvērtīgas atpūtas un relaksācijas sajūtas radīšanai SPA kompleksa privātajā zonā jeb Dzintara telpā viesiem tiks piedāvāti labsajūtas un skaistumkopšanas rituāli.

Izmantojot Latvijas dabas bagātības, SPA centrā tiks pārstāvēti pašmāju augstvērtīgas kosmētikas zīmoli “Marence” un “GMT Beauty”, kas tika speciāli izgatavoti Wellton viesnīcu tīklam, bet procedūru piedāvājumā dominē tradicionāli un gadu desmitiem iecienīti rituāli – alus vannas, iesalu un rudzu skrubji, un pirts rituāli.

“Riverside SPA Hotel” radījusi vairāk kā 60 jaunas darba vietas dažādas kvalifikācijas speciālistiem, sākot ar konferenču koordinatoru un Viesu uzņemšanas nodaļas speciālistiem, beidzot ar SPA speciālistiem, profesionāliem pirtniekiem un Saimniecības nodaļas vadītājiem, kas nodrošinās viesiem nevainojamu servisa kvalitāti un garantēs patīkamu atpūtu Rīgas vēsturiskajā centrā.

Viesnīcas “Wellton Riverside SPA Hotel”, kuru pārvalda SIA “Mogotel”, būvniecība sākās pirms 3 gadiem, un tajā tika investēti 25 miljoni eiro, kas ietver gan pārvaldnieka pašu kapitālu, gan bankas piesaistītu finansējumu.

Viesnīcas izsmalcinātās arhitektūras autors ir “2017. gada balvas Rīgas arhitektūrā” nominētais arhitekts Juris Bērziņš (AS “Palast Architekts”) un projektēšanas birojs SIA “Legzdiņš un partneri” arhitekta Gata Legzdiņa vadībā.

Būvniecības darbus veica celtniecības kompānija SIA „Homeland Būve” sadarbībā ar SIA “Anvil”, kas savukārt nodrošināja iekšējās apdares darbus. Unikālu interjera dizainu speciāli Wellton Riverside SPA Hotel viesnīcas izstrādāja interjera dizaina kompānija SIA “Di studija”.

“Mogotel” ir vadošais viesnīcu operators Baltijas valstīs ar Latvijas izcelsmi un 15 gadu pieredzi viesmīlības jomā. Uzņēmums tika dibināts 2002. gadā un pārvalda “Wellton” un “Rixwell” viesnīcu tīklus, kas sevī ietver 13 viesnīcas, 11 no kurām darbojas Rīgā, viena Bauskā un viena Tallinā.

Četrzvaigžņu aug-stākās un vidējās klases viesnīcas “Rixwell” un “Wellton” kopā piedāvā vairāk nekā 1320 numurus un veido vairāk nekā 500 darba vietas dažādas kvalifikācijas darbiniekiem.

2009. gadā tika atvērta “Mogotel” pirmā viesnīca “Old Rīga Palace Hotel”, bet nākamo 5 gadu laikā tīklam bija pievienotas vēl piecas viesnīcas Rīgā. 2014. gadā tika nodibināts zīmols “Wellton Hotels”, zem kura apvienojās 7 uzņēmuma pārvaldībā esošās, pārņemtās un jaunuzbūvētās viesnīcas.

2015 gadā “Mogotel” prezentēja jaunu zīmolu “Rixwell Hotels”, zem kura savu darbu uzsāka viesnīca Bauskā un Tallinā. Šobrīd Mogotel pieder 13 viesnīcas, pēdējā no kurām “Wellton Riverside SPA Hotel” uzsāka darbu 2018. gada novembrī.

“Wellton” un “Rixwell” viesnīcas piedāvā saviem viesiem augstākā komforta līmeni, ne-vainojamas kvalitātes servisu, greznas atrašanās vietas ar labākajiem pilsētas skatiem, modernus SPA un atpūtas kompleksus, kā arī plašas un daudzveidīgas biznesa un konferenču telpas.

Saistītie raksti

“Mogotel” stabilā izaugsme turpinās, sasniedzot izcilus viesnīcu noslogojuma rādītājus līdz pat 90%, kā arī attīstot vēl trīs viesnīcas Rīgā. Uzņēmuma nākotnes plāni ir saistīti ar paplašināšanos Centrāleiropas valstīs, tādās kā Ungārija un Polija, kā arī drīzumā uzņēmums gatavojās paplašināt savu zīmolu portfeli.

Uzņēmuma vienīgais īpašnieks ir Vadims Muhins, kurš viesnīcu attīstībai ir piesaistījis vietējo komercbanku finansējumu, kā arī ieguldījis uzņēmējdarbībā reinvestēto peļņu. SIA “Mogotel” 2017. gadā strādāja ar 17,7 miljonu eiro lielu apgrozījumu un 325 205 eiro lielu peļņu.

LA.lv