Sports
Basketbols

Vecrīgā nozog 90 basketbola bumbas 16

Laikā, kad Latvijā norisinājās Eiropas čempionāta basketbola spēles, nozagtas 90 bumbas, kas bija izvietotas zīmē LV, kas atradās Kaļķu ielā netālu no Brīvības pieminekļa un galvenās publiskās spēļu skatīšanās zonas.
Reklāmas instalācija LV tika veidota ar mērķi popularizēt valsti, kurā norisinās šīs spēles. To kā foto objektu bija iecienījuši gan vietējie iedzīvotāji, gan Rīgas tūristi.
AAS “Gjensidige Baltic”, kas bija šo bumbu apdrošinātāja, atlīdzības pieteikumu par šo gadījumu saņēma 5.septembra rītā. Šo lietu šobrīd izmeklē arī Valsts policija.
“Gjensidige Baltic” Vispārējo atlīdzību nodaļas vadītājs Aleksejs Kozirs paziņojumā medijiem informē, ka patlaban apdrošinātājam nav precīzas informācijas, kā tika izpostīts reklāmas objekts, cik bumbu katrs cilvēks paņēma, bet, iespējams, kāda no videokamerām to ir fiksējusi. “Redzam, ka metāla ietvars ir saliekts, atvieglojot bumbu paņemšanu. Šis ir nestandarta gadījums – zagļi ir tikuši pie īpašām “Molten” zīmola bumbām, bet organizatori priecājas, ka ir nodrošinājušies pret zaudējumiem, bumbas apdrošinot,” informē Kozirs.
Apdrošināšanas atlīdzība par nozagtajām basketbola bumbām tiks izmaksāta reklāmas instalācijas izvietotājiem un apdrošinājuma ņēmējiem, mārketinga komunikāciju aģentūrai. Patlaban uzņēmums publiski nesniedz informāciju par plānotās atlīdzības apmēru.
Valsts policijas preses pārstāve Ance Rozīte aģentūrai LETA apstiprināja, ka par bumbu zādzību ir sākts kriminālprocess un izmeklēšanas laikā tiks noskaidroti visi notikušā apstākļi, tostarp tiks izpētīti apkārt esošo videonovērošanas kameru ieraksti.

LA.lv