Mobilā versija
-0.9°C
Diāna, Dina, Dins
Piektdiena, 24. februāris, 2017
14. jūnijs, 2016
Drukāt

Vecrīgā par ceļa zīmes nolaušanu aizturēts pamatīgi iereibis vīrietis

Foto LETAFoto LETA

Svētdienas, 12.jūnija, naktī Rīgas pašvaldības policijas (RPP) videonovērošanas centra darbinieki pamanīja ka Vecrīgā ir nolauzta viena no ceļa zīmēm. Turpinot vērot notikuma vietu, darbinieki pamanīja, ka iespējamais vandalis ir atgriezies, lai šoreiz nolauztu vēl vienu ceļa zīmi, kas atradās pretī iepriekš nolauztajai.

Vīrietis paņēma nolauztās ceļa zīmes stabu un ar tā palīdzību mēģināja nolauzt otru zīmi, taču tas viņam līdz galam neizdevās. Pa to laiku uz notikuma vietu jau bija nosūtīta RPP darbinieku ekipāža, kas ar pāris aculiecinieku palīdzību vīrieti ātri vien notvēra.

Pēc aizturēšanas izrādījās, ka vandalis ir 32 gadus vecs vīrietis. Turklāt aizturētais bija pamatīgā reibumā – viņa izelpā konstatētas 1.92 promiles alkohola.

Par ceļa zīmes bojāšanu uzsākta administratīvā lietvedība, likumā par šādu pārkāpumu paredzēts 70 – 350 eiro naudassods.

Pievienot komentāru

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotību (2)Deputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (3)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+