×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.3°C
Jautrīte, Kamila, Digna, Sāra
Ceturtdiena, 19. jūlijs, 2018
2. novembris, 2016
Drukāt

Egils Līcītis: Vecrīgas prezidents (45)

Foto - Ieva Čīka/LETAFoto - Ieva Čīka/LETA

Viņnedēļ Raimondam Vējonim izrentēja ētera laiku Latvijas radiofonā “Krustpunktu” pārraidē. Bija domāts, ka no galvu reibinošiem amata augstumiem valsts galva komentēs un ilustrēs aktualitātes ar grumbās sarauktu pieri. Diemžēl “lielajā politiskajā līmenī” esošā persona neieradās studijā spirgts kā rīta rasa, bet šķita ievēlies pa radioēkas jumta lūku un nevilšu ietrāpījies jautājumu krustugunīs. Vai ne ar to kāju no gultas izkāpis, vai privātsekretārs Siksnis un ceremonijmeistari nebija spēcinājuši madonieti ar lāsi paštecinātā un ķilaviņu uzkodām, lai drošāk runātu. Varbūt Raimis domāja, ka nogādāts uz “Suņubūdas” rādžiņu, nevis sabiedrisko mediju.

Augsti mācītais prezidents tik ar piekto reizi bija piedabūjams atbildēt, kā personīgi VIŅŠ vērtē Jaroslava Streļčenoka darbības. Tiepšas žurnālisti ar knaiblēm vilka valsts vadītāja domas par notiekošām politiskām nelietībām, partiju finansēšanas pārkāpumiem un modeļiem. Vējonis nez kāpēc pazemināja Lemberga kungu par vienkāršu Ventspils deputātu, nevis atbildīgu pilsētas vecāko. No oderētā un stepētā sakāmā likās, ka zem Madonas skaistuļa galvaskausa velvēm ir tukšāki garīgās bagāžas nodalījumi un pārkarsuši releji. Radās iespaids, ka intervējamā amatpersona ir nostādījusi balsi, bet nezina, ko teikt kā Valsts prezidents. Šo bija “grūti komentēt”, tas “vēl jāizvērtē” un tādā garā domās aizblandījies eksaminējamais tamborēja.

Beigās kāds klausītājs nenocietās un pa tiešo vadu nodeva studijas viesim vēlējumu tautas vārdā – gribam prezidentu ar stingru mugurkaulu un viedokli par visu, kas notiek Latvijā. Bet Vējonis nav piekalts četrām Rīgas pils sienām un ir piepičkāts ar info, kas darās ārpusē. Problēma ir, ka viņš atšķirībā no visiem iepriekšējiem prezidentiem bijis dziļi iekšā par pērkamību izslavētās politikas netīrumos un uteņos, kauls no partiju kaula. Vecās saites nedrīkst būt par valgu, kas žņaudz nost prezidentu kā jūtīgu un smalki noskaņotu instrumentu pret vienkāršo ļaužu vajadzībām. Līdz ar to Vējonis pats ir krustpunktā, kur jāmaina ne tikai drēbes kā dzimušam fotomodelim, bet amata sabiedriskā stāja. Vai nu saslieties kā tautas labā nokalpinātam un neatkarīgam vadītājam, vai krist atpakaļ par Vecrīgas prezidentu, saviesīgu pasākumu personību un lielu pļāpu ar uzdevumu iznēsāt pa pasauli politiskai elitei tīkamas pasakas.

Citureiz pie mikrofona gaidām vērtīgāku Vējoni ar aizrautīgāku temperamentu. Lai prezidents ir bēdu sagrauzts par sabiedrībā iedzīvojušos mantrausību un korupciju. Lai šņāc kā gāzētā ūdens pudele pret kādreizējo sugasbrāļu ministru neizlēmību un nevarību, pret naudasmaisu uzkundzēšanos varai. Ar veselību Vējonim viss esot kārtībā. Bālam kā krīts, kādu prezidentu gada sākumā sastapām slimības gultā, vaigi atguvuši sārtumu. Ar tādu fizisko jāsaņemas kļūt par tautā mīlētu un cienītu kulta figūru.

Pievienot komentāru

Komentāri (45)

 1. Latvijā- latviešiem nekam nederīgs. Tur – aiz Pleskavas guberņas senču vietas sauc atpakaļ. Bezmugurkaulnieks, savu domu vispār nav, lokās pa vējam, protams, viņš zin, no kurienes ir cēlies, kā gan savādāk varētu būt.

 2. Tiešraidē riunāt par aktuāliem politskiem jautājumiem bez lapiņas ir grūtāk nekā pasniegt diplomus, sumināt pensionārus un bāreņus un demonstrēt modes.

 3. gaterščiks

 4. Droši vien Raimonds nav slikts puisis. Visticamāk, pat labs un “kompaņeiskijs” čoms. Taču valsti jau nevalda šis puisis, bet gan Burbuļbergas klubi, hūtes un bārdas …

 5. Neesmu pamanījis, ka Vējonis būtu kaut ko šķībi izdarījis valstij svarīgos jautājumos! Šodien starptautiska situācija ir tik sarežģīta, ka piesaista visu uzmanību. Bet, ja kādam vajag, dzirdēt skaistus vārdus tad patiešām uzaiciniet raidījumā Levitu, viņš jums pastāstīs, kā un cik gudri ir kādreiz veidojis Latvijas valsts atjaunošanas principus. Mūsu likumi ļauj katram veidot savu labklājību, bet viņi negarantē ka to var darīt sēžot pie TV gudrām runām.

  • Vecīt,neko nedarīšana ir vēl lielāks noziegums kā darīt,bet kļūdīties.Un pēc pēdejā “Krustpunkta”Vējonis pat vārdos sevi nodemonstrēja kā analfab'[etisku bezmugurkaulnieku.Itā viņam būtu bail pateikt ko tādu par ko dabūs pa purslām no Hūtes.Būdams tik ilgi politmafijā/ ZZS/ viņš sevi apliecinājis tikai kā pilnīgu niecību.Ne velti bija Zaķim jānopērk 10 SC balsis lai Vējoni iegrūstu šinī amatā.Ļevits runā nevis smuki,bet GUDRI un kā profesionālis.ECT muļķu nav,bet tādā amatā Vējonis NEKAD !!!!netiks.

 6. Izskatās, ka cilvēkiem pamazām kļūst skaidrs, ka Lemberga kabatas veidojuma marionete, kas noturējies augstos amatos vairāk kā 10 gadu tikai tāpēc, ka bija, ir un būs paklausīgs, iztapīgs un nodrošinājis naudas plūsmu vajadzīgajā virzienā, NEKAD nebūs ieinteresēts valsts attīstībā, tieši tāpat kā viņa saimnieks. Viss, uz ko viņš ir spējīgs, ir klišejiskas, neko neizsakošas frāzes par politiskajiem procesiem, kā arī, protams, spēlēt bumbu un apmeklēt pirmizrādes. Šis ir viens no ļaunākajiem jokiem, kas ir izspēlēts Latvijas politikā.

 7. Klausījos šos “krustpunktā”, un nesagaidot nevienas prezidenta cienīgas atbildes, pārslēdzu radio uz citu kanālu.

 8. Klausījos šos “krustpunktā”, un nesagaidot nevienas prezidenta cienīgas atbildes, pārslēdzu radio uz citu kanālu.

 9. Es biju par Levitu. Domāju, ka būtu cita veida vēsmas šodienas politikas aizgaldā un Latvijas iedzīvotāji varētu būt lepni par savu prezidentu, bet Vējonim ir simts gadus jāmācās no V.Vīķes-Freibergas.

  • DINA, LEVITS TRAUKTOS PA PASAULES SALONIEM, KĀ VVF un mielotos pie bagātiem galdiem!

   • Un tas arī būtu vismaz kaut kas. Un mācētu runāt angliski un reprezentēt valsti. Un VVF bija tautas mīlētākā prezidente…vismaz…bet tas nebija viss.

   • Kur večuk esi nospēris tik idiotisku tekstu?VVF arī brukāja pa pasauli un vai tu re,esam gan ES,gan NATO,gan bagāto valstu klubiņā !!Vējoni tur neviens ! neaicinās,jo Ķencis arī ir Ķencis.Tagad no ES,NATO “slaucam”miljonus.Ko dotu LV ,ja VVF ,kā Vējonis izliktu esvi apskatei modes žurnālā?
    KĀDS pienesums Latvijai no Vējoņa? Dārga mašīna,aizmirsta Ogres istabiņa,lielas algas nākotnē apkalpojošam personālam un pilnīgs analfabētisks ,bezmugurkaula erzacpolitikānis.Pēdejais “Krustp.”tam ir superpierādījums.Pilnīgs ZERRO !!

 10. Vai tad, mīļie ļautiņi, nezinājāt, ka Vējonis tāds ir – viņš politikā gadiem ilgi bijis labs visiem, tagad viņa galvenais uzdevums, piedaloties dažādos tusiņos un diplomu psniegšanā, ir izpatikšana vidējam lumpenim.
  Lembergs Strelčenoku slavējis, vai tad Vējonis var darīt savādāk…

 11. Līcīti, cik tev saross un sarosīti maksā? S— bambulis esi! Prezidents ir pats par sevi un ir brīvs cilvēks, godīgs , paties, neviss kā Līc;ītis– PLUTIOKRĀTS , KURŠ DREIFĒ PLUTOIKRĀTU VIDŪ!

  • Brīvs jau brīvs, tikai vai viņš dara kaut kripatu no tā ko cilvēki gaida un kas viņam būtu jādara? Būtu gājis kaut uz krogu un parunājies vai… Iedzersim…ar Lembergu. Paviszināsimies ar Lexusu, savai kancelajai pacelsim algas…

  • Brīvs un pats par sevi katrs var dzīvoties savā dārzā vai garāžā, bet prezidentu algo un pēc tam visu mūžu uzturēs tauta! Te nekāds “pats par sevi” vienkārši nedrīkst būt, jābūt par savu valsti un tautu. Savukārt Tev, ts ‘lauku vecis’, ir sakars nevis ar laukiem, bet gan tiem, kas skandina standartā frāzes (sorosīti, fašisti, kaut kādas mākslīgi sadomātas un izsludinātas kaimiņzemes garīgās vērtības utt)

 12. es arī biju par Levitu – inteliģents, zinošs, gudrs, prot komunicēt, laba valoda, stāja. Bet tādu jau Latvijas politiķiem nevajag….nevarētu grozīt, jo domātu pats.

 13. Bija jau iespēja ievēlēt izcilu prezidentu – Egilu Levitu. Bet pieredze ar VVF Ventspils hercogu nobiedēja ne pa jokam.
  Tad atrada radiomeistaru no Kājiņām, lai nespurojās pretī. Tagad izskatā gan jaunāks, bet jau ieradināts ripot stingri ierādītajās, priekšteča iebrauktajās sliedēs. Mazliet greizi lielajam mahinatoram nogāja, paklausīga, aiz diega raustāma VID priekšnieka meklējumos. Tagad draud izslīdēt no rokām otrs paklausīgs kadrs vissvarīgākajā iestādē. Bet gan jau tauta atkal nobalsos par lielajiem “sakārtotājiem” kā nemetas. Varbūt lai igauņi iebalso mums prezidentu, no kura nebūtu jākaunās?

 14. Tā jau domāju,ka mani cenzēs?!Kur mans komentst.i. VIEDOKLIS??

 15. Kaut ko tik patiesu,objektīvu par šo NIECĪBU !! nekur nebiju lasījusi. Bravo un paldies gan Līcītim,gan pašai “L.A.”Te nu ir Āboltiņas matemātikas sekas,ka nebalsoja par Levitu.MAN ir neizsakāms kauns par tādu “prezidentu”.Pat Vidusāzijā ir spēcīgāki kadri.Mašīna laba,mitekļi pamatīgi,modes atrādījis utt.Tagad vēl jāpalielina algas lai darbinieki tur mutes un kalpo vaiga sviedros !!Bet par to “Krustpunktu”Līcītim taisnība.Es pat to novērtētu vēl šerpāk,bet cenzēs.Es pat lūgtu ,nelaist viņu pie plašsaziņas līdzeķiem,jo ne vienmēr pie rokas ir nervu un sirds zāles.Tas ir vienkārši ārprāts!Ja Bērziņš mācījās un stipri sāka līdzināties prezidentam,tad šis paliek arvien dumjāks.Un tā valoda! Ķencis klāt nestāv ,vai ne Līcīti?Paldies par rakstu.Gan jau tauta novērtēs!SC ,Hūte priecājas un berzē rokas !

 16. Joprojām uzticības kredīts no Līcīša, ja tik maigs feļetons 🙂

 17. Iz "Ontūna Mazpusāna© arChīva" Atbildēt

  ;)))

  Ir sacīts: “Aklo vidū vienacis ir valdnieks – pat arī gaužām kroplīgs ubags būdams.”

  Un, arī: “Tauki un sū#i vienmēr un visur peld pa virsu – neatkarīgi no tā, kāds ir tilpums un kāda substance ir tajā ietilpināta.”

  Savukārt, kā zināms: “Politikai un šajā “LUMPENbiznesā” iesaistītajiem “politiķiem” (kā arī šo SILES “vienlīdzīgĀKo” cūklopu “īpašo vajadzību” apkalpotājiem u.c. taml. “pie SILES pietuvinātajiem” sīklopiņiem) nekas NAV un NEVAR BŪT “traumējošāks” un arī reāli bīstamāks par “godam” nopelnītu izsmieklu”. 😉

  =======

  Komentārs pie publikācijas “Tiek pieļauts, ka par Vējoni balsojuši LRA, “Saskaņas” un VL!-TB/LNNK deputāti” (2015. gada jūnijs): Nu bet – kāda tam nozīme? Kāda starpība, kurš (un par cik “eurotugrikiem”) “nobalsoja” vai “nebalsoja”, t.sk. arī konkrētajā “SILES preža vēlēšanu” FARSĀ? Galvenais “pienesums konceptuāli un pa lielam” – ka SILE rullē, vēl joprojām un pēc pamatshēmas nemainīgi: “Pār MUĻĶU zemi = klāra debess…”, kā ir sacīts. 😉
  ——-
  .
  “Lai “ierauj” LUMPEŅI un – ‘neķer kreņķi’!…”
  ( MZ SILES “valsts” kārtējā “tautas kalpu preža”
  PURKŠĶA “auto(i)biogrāfija uz tekošo momentu” )

  ( “atreferējums [fragmentāri]” – iz “O.M.© arChīva” )
  .
  Pār MUĻĶU zemes “valsti” veļas burkšķis:
  “Uz Pili “prezidentēt” ‘palaists’ Purkšķis ~
  Tas pats, kurš iepriekš “kara ministrijā”,
  Pa tukšo “salmus kulstījis”, kā rijā?!…
  .
  (Par laimi – šis no “feldmaršala” “goda”,
  Tiek BEIDZOT “pasūtīts” [bet – NE uz poda],
  Un “aizrotēts” [kā “vezumnieks” BEZ grožiem],
  Uz “preža rezidences” rautiem spožiem…)
  .
  Pirms “hibrīdkara” – “vidi menedžējis”,
  Pa reģioniem – kaut ko “ministrējis”,
  Pie “eurofondu” shēmām biedrs rāvies,
  Kur “interešu konfliktiem” (pat) ļāvies…
  .
  (Pa masmēdekļiem bauma klīst – šim esot,
  Slīps “kreisais” niķis – pakaļ brunčiem desot:
  Sev “faxa sekretutkas” dzīvei košai,
  Šis ‘f[r]aktē’, kamēr – “laulenei” ‘līdz brošai’…)
  .
  Pirms “ekselencēs” (“ilgtspējīgi”) rīties ~
  Kā “tautas kalpam” nācies izpildīties ~
  Pa šīs “valsts” parlamentu pogas spaidīt,
  No “trubas krāna” – “stipendijas” gaidīt.
  .
  (Rau, atkal klačas masmēdekļos vēsta,
  Ka – “trubas paika” [daudz & pa trekno ēsta],
  VAIRS [pēkšņi?!] Purkšķim lāgā nav pie dūšas ~
  Pret spalvu [hūtei] reizēm bez(d)vējš pūšas…)
  .
  Lai tiktu Lielpilsētas “politiķēķī” ~
  Pa pāķiem Purkšķis nīka, labu strēķi,
  Pie pašvaldoņu SILES …(putru) maisot,
  Un sugas “kolēgām” uz galvas …(taisot).
  .
  (Pa “biologiem” ‘māžojies’, vēl senāk,
  Līdz [beidzot] ‘čohnījis’, ka – diez ko nenāk,
  ‘Uz ķešu piķis’ “skolmeistara” darbā ~
  ‘A HUĻI’ p[ļ]urkšķēt bauru “vidē” skarbā?!…)

  Kad Purkšķim “lika priekšā balotēties”,
  Par MZ “prezi” – šim ļauts “izvēlēties”:
  Vai riskēt “iecepties, uz pilnu klapi”,
  Vai arī – cerēt novinnēt (kaut – knapi).
  .
  (Ko zaudēt ‘biedram’ NAV, ne plika sū#a:
  Kur citur derēt varot “dabas kļūda”,
  Kam “vērtības” un “kompetences” = “zaļas”,
  Bet “kompromatā” = radu “firmā” daļas…)
  .
  “Uz visu banku iet” – cik tur tā darba!!!
  (Lai NAV, ‘mož’, “jākar kaklā ubagtarba” ~
  Kad PAŠA ķērktais “hibrīdkarš” draud beigties,
  Var “pūlis” ZOMBĒTĀJUS ‘norakt’ steigties…)
  .
  “Kā aklai vistai grauds” tiek Purkšķim amats,
  Iekš Pils (plus – “mūža maizei” trekns pamats!!!),
  Pēc “vēlēšanu kārt(ā)m” (izspēlētām,
  Ar “oponentu” balsīm, andelētām).
  .
  No “augstās mājas” kanceles skan b(ļ)urkšķis,
  Kur pirmo “preža spamu” nogvelž PURKŠĶIS:
  “No sākuma – ‘vot’ jāierauj ir, laikam ~
  Šo SILES “valsti” stūrē tie, kas “tvaikā”!
  .
  Par sugas biedriem, kas ‘laist muļķi’ ļauj ~
  Viens obligāti (laikam) jāierauj!
  Par cūklopiem, kas SILĒ ‘purnā rauj’ ~
  Lai kā ‘uz korķi velk’, BET – jāierauj!
  Par tiem, kas MUĻĶU zemes “valsti” grauj ~
  Kaut vai bez ‘zacenes’, BET – jāierauj!
  Par tiem, kas “hibrīdkara” murgus bļauj ~
  “Uz dullo un pa taisno” – jāierauj!
  Par tiem, kas LUMPEŅUS bez naža kauj ~
  Lai neraustās – viens (vismaz) jāierauj!…”
  Par to, ka LUMPEŅI šos izdrāzt ļauj ~
  Uz šito – vēl pa virsu jā(uz)rauj!…”

  Pār MUĻĶU zemes “valsti” bez(d)vējš klājas ~
  No SILES rukšķu bandas “augstās mājas”,
  Uz Pili ‘palaists’ PURKŠĶIS – “preža” beņķī:
  “Lai “ierauj” LUMPEŅI un – ‘neķer kreņķi’!…”

  =====

  MUĻĶU, totāli nozombētu LUMPEŅU, bezcerīgi aprobežotu “lojālpatrEJotu”, patoloģiski defektīvu “SILEI pietuvinātu lielāko kretīnu”, “proāmurikāniski orientētu gejropedālisku deRmolibersatu” rasistiski militārhistēriskās propagandas skarbi traumētu “biogaļas izstrādājumu”, derdzīgi glumu “(p)(ie)līdēju” un nožēlojami gļēvu “kluso mīzēju” zeme SILES “valsts” parodija “eurolatv(ĀN)ija”, XXI gadsimts.

  P.S. Visi “O.M.© arChīvā” fiksētie notikumi ir ienākušies vienīgi Lielp!sānu Pilsoniski Suverēnajā Republikā (LPSR), Ontūna Mazpusāna jurisdikcijā. Visas tēmas, pieminētie personāži, apstākļi u.t.t. ir visīstākie izdomājumi. Interesentiem (t.sk. – privāti) & lietišķai saziņai: ontuns.mazpusans@inbox. lv .

 18. Ļoti,ļoti kauns par mūsu prezidentu! Nav ne stājas, ne mugurkaula, ne valodas zināšanu! Stundu Krustpunktā noklausījos,nevienas sakarīgas atbildes,ne savu domu.Kāpēc mums neveicas?Būtu pašam jāsaprot,ko Tu vari celt un ko Tu vari nest! Atkal igauņiem prezidente ir 10 soļi priekšā!

 19. Derīgs raksts, jo patlaban no prezidenta nav nekāda jēga. Izsprucis no Ogres dzīvokļa ( tā stīvēšanās bija smieklīga) nu ir atkal remontēta rezidence, glauna Rīgas pils, jauns auto (veco kleperi vairs iedarbināt nevarēja), pusmiljons par sabojāto Melngalvju namu, spēcīgi palielinātas algas kancelejai, lentīšu griešanas, skriešanas pa sacensībām un koncertiem, piestrādāšana par fotomodeli…. Johaidī! Bet kur prezidenta cienīgs darbs? Kur tautas mobilizēšana, lai izkultos no vispārējās nabadzības? Kur programmas? Kur mērķi, izņemot Venstpils mēra apžūžošanu? Tik tiešām – ne prezidents, bet prezidenta izstrādājums. Taisni vai kauns.

 20. gan jūs gribiet no ZZS? Diemžēl arī bāleliņi tālāk par savām vīzēm neredz. Back to the U.S.S.R.!

 21. …Un kad tauta beidzot atver acis
  Izrādās tā pati hūtē sēd.
  Vīrs ar hūti, mags un divi zaķi
  Sevi sveic, jo triks ir izspēlēts.
  Un tā nu mēs sēžam tajā ZZS hūtē, jo visus atbildīgos amatus ir piesavinājušies ZZS ar tautas atbalstu.

  • nebalsot nekad vairs par ZZS, VIENOTĪBU, NA. Sabiedrība ir BURTISKI MĀKSLĪGI IEDZĪTA nabadzībā. Kur vēl ir melnās miesās STRĀDAJOŠI NABAGI? Ja cilvēks strādā, viņam JĀVAR normāli dzīvot un uzturēt ģimeni. JA NEVAR – TĀTAD AR VALSTS VADĪŠANU, AR AMATPERSONU DOMĀŠANU, ATTIEKSMI, RĪCĪBU KAUT KAS NAV KĀRTĪBĀ. Ja amatpersonas neko NEVĒLAS mainīt NABADZĪBAS NOVĒRŠANAI, tad tām ir jāiet projām no varas. Ja neiet projām, tad par tām sabiedrībai neatdot savas balsis. LAI NĀK JAUNI, KURIEM VARBŪT INTERESĒS, kā cilvēki dzīvo ĀRPUS PILS, VALDĪBU NAMIEM, SAEIMAS UN ESOŠO UN BIJUŠO POLITIĶU PRVĀTĪPAŠUMU SĒTĀM. Arī TUR , ārpus, ir DZĪVE – skolās, slimnīcās, pansionātos, bērnu namos, būdiņās un daudzstāvenēs. ARĪ TUR, cienījamās amatpersonas, mīt dzīvi cilvēki, kuriem vajag, tāpat kā jums, ĒST, MĀCĪTIES, ĢĒNBTIES, BŪT SILTUMĀ UN ZEM JUMTA, BAUDĪT KULTŪRU, piekļūt MEDICĪNAI. VAI TO IR TIK GRŪTI SAPRAST?>

   • mamma, ko Vienotība paveikusi, ko NA pavweikusi. ZZS – JŪSMOJAM PAR LATVIJAS SAKOPTĪBU o( KAUT VEL DAUDZ DARĀMĀ), Neskatoties un nemitīgām Krievijas sankcijām 25 gados, lauku produkcija saražota pārpārēm. NA ==cik administratori likvidējuši uzņēmumus , aiz kuriem stāv sāpju pārņemti cilvēku
    tūkstoši, Vienotības tēva Repšes banku nepārraudzītas afēras un beigās baisā , nekaunīgākā Citadeles afēra. ZZS , pateicoties tādai mammai, 25 gadus ir bijis jāvelkas kā nerietam, sunītim astē, lai vismaz lauki varētu smagi elpot! kauns!

    • Stulbajam Lauku vecim! Atbildēt

     tu vispār izlasīji, ko mamma raksta?? Lasi vēl un vēl, kamēr pielec! Ko tu brauc viņai virsū!? Ko viņa raksta?? Lasi, pamuļķi!

 22. Tā mums,latviešiem ir hroniska kaite,neprast iecelt viscienījamākos un politiski gudrākos.Vēl viena lieta,kurā jāmācās no igauņiem un lietuviešiem.Un ne tā maznozīmīgākā,jo tieši šī neprasme ļāvusi kupli sazelt nezālēm visās valstij svarīgās struktūrās.

 23. Jā tiešām žēl noskatīties kāda izveidojusies situācija valstī, kur varu pārņēmuši vecie partijnieki. Vai tiešām jaunā paaudze nedomā iesaistīties politikā un beidzot parādīt taciņu šiem aizsēdējušajiem politikāņiem?

 24. Priecājos ,ka ir vēl žurnālisti kuri skaidri var pateikt savas domas ,Tā turpināt.

  • Vecie komunisti jaunos cenšās turēt pienācīgā attālumā, parasti jaupienācējus ieliek vēlēšanu biļetena “astē”. Ja katrs vēlētājs “paravētu” biļetenā ierakstīto deputātu kandidātu sarakstu, svītrojot pirmo desmītu un atlikušajiem pieliktu krustiņu jau pēc astoņiem gadiem Saeimas sastāvs varētu līdzināties Igaunijas parlamentam.

 25. Vējiņš nav nekāds Ventspils izstrādājums, bet veikli ielīda par Prezidentu ar Saskaņas balsīm un Āboltiņas palīdzību, jo solīja dāmai Premjeru. Neviens zemnieks par šito “zaļo” divsejaino žuļiku nebalsoja. Tagad visi dabūs skatīties uz mazvarīgu pasākumu atklāšanas runu teicēju iedomīgas lauku sievas pavadībā. Vienīgais glābiņš ir muldēšana par ārējo un iekšējo apdraudējumu, jo tur nekādas dziļas zināšanas nevajag. Brīnums, kā uz tiem Krustpunktiem aizgāja, jo parasti prasa Siksnim saskaņot ar žurnālistiem uzdodamos jautājumus.

 26. Labs raksts. Pasaka ko domājam, tiem, kuriem tas neinteresē.

 27. Ko var gribēt no Ventspils izstrādājuma?

 28. noklausīts sarunās Atbildēt

  Vai věl kas jāpadara,ZZS taču “rullē”……jāpriecājas tautai par gaumīgā pāra iznācieniem

 29. tāpat viss ir skaidrs…

 30. ja prezidentam nav sava viedokla un mugurkaula tad vinam jaatkapjas

Lasītāju aptauja
Gata Šļūkas zīmējums
Gatis Šļūka. Kurš te varens?

ASV prezidents Donalds Tramps saņēmis daudz kritikas par pirmdienas tikšanos ar Krievijas līderi Vladimiru Putinu. Trampam tiek pārmests par izteikumiem, ka Krievija ASV prezidenta vēlēšanās nav iejaukusies, – par spīti tam, ka ASV slepenie dienesti izmeklējumos pierāda pretējo. Tāpat ASV prezidents nav aizstāvējis Ukrainu un nav nosodījis Krievijas agresiju tajā, īpaši tādēļ, ka šodien ir ceturtā gadadiena kopš Malaizijas lidmašīnas MH17 notriekšanas virs Austrumukrainas. Tiek apspriestas arī Trampa ārpolitikas īpatnības, jo pēdējā laikā viņam lielāku sapratni izdodas atrast ar dažādiem diktatoriem, kamēr attiecības ar partneriem NATO pārsvarā raksturo strīdi un apvainojumi.

Kā vislabāk pārdzīvot karstuma vilni?
Draugiem Facebook Twitter Google+