×
Mobilā versija
Brīdinājums +25.8°C
Hermīne, Estere
Pirmdiena, 16. jūlijs, 2018
29. marts, 2017
Drukāt

Vecuma starpība – vai šķērslis attiecībām? Diskutē arī astrologs Račs un rokeris Frīdis

Kadrs no videoKadrs no video
Noskaties!

Sabiedrībā zināmu cilvēku personīgā pieredze un viedokļi par vecuma starpību attiecības Dainas Jāņkalnes sarunu raidījumā “Sieviete. Personīgi” Viņas ceturtdienā, 30. martā plkst. 22:00 kanālā 360TV!

Mīlestība nepazīst nekādas robežas – nedz attāluma, nedz tautības, nedz vecuma. Bet vai attiecības ar mīļoto, kurš ir ievērojami vecāks un nāk no “citas paaudzes” var būt ilgstošas? Vai gadu starpība ir šķērslis un kurā brīdī tā uzskatāma par pārāk lielu, ceturtdien diskustēs Dainas Jāņkalnes sarunu raidījumā “Sieviete. Personīgi”.

Sabiedrības acīs partneru vecuma atšķirība visbiežāk nav problēma, ja kopā ar gados krietni jaunāku partneri ir vīrietis, taču kāpēc joprojām daudz nosodošāk tiek vērtētas attiecības, kur vecāka ir sieviete un viņu ar mīļoto šķir vairāki gadu desmiti?

Viens no Latvijas atpazīstamākajiem rokeriem, “Latvijas Motoklubu Asociācijas” un motokluba “Vēja brāļu ordenis” prezidents Frīdis ikdienu lielākoties pavada par sevi daudz jaunāku cilvēku kompānijā un attiecības veido ar krietni jaunākām sievietēm. Tas esot ļoti motivējošu un palīdzot jaunību saglabāt arī pašam. Bet Nacionālā teātra direktors Ojārs Rubenis ar savu sievu ir vienaudži un kopā jau kopš vidusskolas laikiem. Viņš novērtē, ka blakus ir cilvēks, kuram nav jāpārstāsta līdz šim nodzīvotā dzīve, bet nenosoda arī tos, kuri aizraujas ar “jaunākā modeļa Mersedesiem.”

Savukārt geštaltterapeite Solvita Vektere atzīst, ka lai arī tiek uzskatīts, ka “normāla” pāra gadu starpība ir pieci līdz seši gadi, tomēr dzīvē gadās visādi. Tāpēc, ja attiecības ir nopietnas, sniedz prieku un gandarījumu, viņa iesaka dzīvot šodienai un nedomāt par to, kas varētu notikt pēc 20 gadiem.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+